Dior Gris Dior
View listing13 hours ago
Near market · 2 comps
$3.80/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$385median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dior Gris Dior over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dior Gris Dior
View listing13 hours ago
Near market · 2 comps
$3.80/ml
Shipping not stated
Dior Gris Dior
View listing20 hours ago
Not enough comps yet
Shipping included
Dior Gris Dior
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.65/ml
Plus $7.00 shipping
Dior Gris Dior
View listing3 days ago
Near market · 2 comps
$3.75/ml
Shipping not stated
Dior Gris Dior
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.54/ml
Shipping included
Dior Gris Dior
View listing4 days ago
Near market · 2 comps
$3.80/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Gris Dior | u/jlpazz | 10 ml | decant | $38.00 $3.80/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 13 hours ago |
Dior Gris Dior | u/pitbullshogun | 250 ml | partial bottle used | $275.00 Shipping included | Not enough comps yet | 20 hours ago |
Dior Gris Dior | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $53.00 $2.65/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Dior Gris Dior | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $37.50 $3.75/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 3 days ago |
Dior Gris Dior | u/deftorexia | 250 ml | full bottle new open box | $385.00 $1.54/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Dior Gris Dior | u/jlpazz | 10 ml | decant | $38.00 $3.80/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 4 days ago |