Dior Eden-Roc EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.36/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$283median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dior Eden-Roc EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dior Eden-Roc EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.36/ml
Shipping included
Dior Eden-Roc EDP
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$3.90/ml
Plus $6.00 shipping
Dior Eden-Roc EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.08/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dior Eden-Roc EDP | u/deftorexia | 125 ml | full bottle new open box | $295.00 $2.36/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Dior Eden-Roc EDP | u/fragdelta | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Dior Eden-Roc EDP | u/KnoxNguyen | 250 ml | full bottle used | $270.00 $1.08/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |