Ex Nihilo
Demon Dancer
“Ex Nihilo Demon Dancer EDP 100ml BNIB $349”
$349.00
$3.49/ml
9% above market · 2 comps · low confidence
Retail $385.00 · 9% under
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Ex Nihilo
“Ex Nihilo Demon Dancer EDP 100ml BNIB $349”
$349.00
$3.49/ml
9% above market · 2 comps · low confidence
Retail $385.00 · 9% under
Message about this bottleBvlgari
“Bvlgari Tygar Extrait 125ml BNIB $495”
$495.00
$3.96/ml
46% above market · 4 comps · medium confidence
Message about this bottleBvlgari
“Bvlgari Tygar EDP 125ml BNIB $398”
$398.00
$3.18/ml
17% above market · 4 comps · medium confidence
Message about this bottleBvlgari
“Bvlgari Baciami ANCORA Parfum 125ml BNIB $348”
Guerlain
“Guerlain Spiritueuse Double Vanille EDP 100ml BNIB $379”
$379.00
$3.79/ml
4% under market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleGuerlain
“Guerlain Angelique Noire EDP 100ml BNIB $379”
$379.00
$3.79/ml
15% under MSRP · medium confidence
MSRP $445.00
Message about this bottleGuerlain
“Guerlain Cuir Beluga EDP 100ml BNIB $379”
Guerlain
“Guerlain Vetiver Fauve EDP 100ml BNIB $379”
$379.00
$3.79/ml
15% under MSRP · medium confidence
MSRP $445.00
Message about this bottleGuerlain
“Guerlain Tobacco Honey 100ml BNIB $379”
$379.00
$3.79/ml
38% above market · 5 comps · medium confidence
Message about this bottleBoadicea the Victorious
“Boadicea The Victorious Enthrone 100ml (Discontinued. Sandalwood Fragrance) BNIB $369”
Creed
“Creed Aventus Cologne 21V01 Tester (No Cap) 100ml BN $255”
$255.00
$2.55/ml
Near market · 3 comps · low confidence
Message about this bottleGucci
“Gucci The Virgin Violet 100ml BNIB $225”
“Gucci A Gloaming Night 100ml BNIB $225”
Gucci
“Gucci Love At Your Darkest 100ml BNIB $225”
Yves Saint Laurent
“Yves Saint Laurent YSL Lavalliere (Old White Box Presentation) 125ml BNIB $255”
Chanel
“Chanel Bleu L'Exclusif 100ml BNIB $255”
$255.00
$2.55/ml
38% above market · 5 comps · medium confidence
Message about this bottle$395.00
$1.98/ml
34% under MSRP · medium confidence
MSRP $595.00
Message about this bottle$395.00
$1.98/ml
32% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottle$395.00
$1.98/ml
11% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottle$395.00
$1.98/ml
11% above market · 2 comps · low confidence
MSRP $595.00 · 34% under
Message about this bottleChanel
“Chanel Les Exclusifs Cuir de Russie 200ml BN $385”
$385.00
$1.93/ml
8% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottle$385.00
$1.93/ml
28% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottle$385.00
$1.93/ml
45% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottle$385.00
$1.93/ml
35% under MSRP · medium confidence
MSRP $595.00
Message about this bottle$105.00
$0.84/ml
39% under MSRP · medium confidence
MSRP $172.00
Message about this bottle$105.00
$0.84/ml
39% under MSRP · medium confidence
MSRP $172.00
Message about this bottle$89.00
$0.89/ml
43% under MSRP · medium confidence
MSRP $155.00
Message about this bottleDior
“Dior Eden-Roc (Special Limited Edition) 125ml BNIB $295”
Dior
Full-bottle equivalent $396.59. At this partial’s price per remaining ml, 250 ml would cost about $396.59. No same-size full-bottle comparison is available yet.
“Dior New Look 250ml (Full Presentation Missing Around 30ml) $349”
Dior
“Dior Gris Dior 250ml (No Retail Packaging) BN $385”
Dior
“Dior Eau Noire 250ml (No Retail Packaging) BN $355”
Dior
“Dior Rose Gipsy 250ml (No Retail Packaging) BN $355”
Dior
“Dior Rose Kabuki 250ml (No Retail Packaging) BN $355”
Dior
“Dior La Colle Noir 250ml (No Retail Packaging) BN $355”
Dior
“Dior Diorissima 250ml (No Retail Packaging) BN $355”
Dior
“Dior Sauvage Elixir 100ml BNIB $225”
$225.00
$2.25/ml
64% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottle“Dior Sauvage Eau Forte 100ml BNIB $169”
$169.00
$1.69/ml
20% under MSRP · medium confidence
MSRP $210.00
Message about this bottleDior
“Dior Rose Kabuki (Discontinued) 450ml 8K01A1 BNIB $649”
Dior
“Dior The Cachemiere (Discontinued) 450ml 8F01A1 BNIB $649”
Dior
“Dior Lucky (Discontinued) 450ml 1D01 BNIB $649”
Ships Within 24 hours
Free Shipping included in the USA
Insurance Provided Upon Request
Zelle, Cashapp, Venmo, PayPal
Ex Nihilo Demon Dancer EDP 100ml BNIB $349
Bvlgari Tygar Extrait 125ml BNIB $495
Bvlgari Tygar EDP 125ml BNIB $398
Bvlgari Baciami ANCORA Parfum 125ml BNIB $348
Guerlain Spiritueuse Double Vanille EDP 100ml BNIB $379
Guerlain Angelique Noire EDP 100ml BNIB $379
Guerlain Cuir Beluga EDP 100ml BNIB $379
Guerlain Vetiver Fauve EDP 100ml BNIB $379
Guerlain Tobacco Honey 100ml BNIB $379
Boadicea The Victorious Enthrone 100ml (Discontinued. Sandalwood Fragrance) BNIB $369
Creed Aventus Cologne 21V01 Tester (No Cap) 100ml BN $255
Gucci The Virgin Violet 100ml BNIB $225
Gucci A Gloaming Night 100ml BNIB $225
Gucci 1921 100ml BNIB $225
Gucci Love At Your Darkest 100ml BNIB $225
Yves Saint Laurent YSL Lavalliere (Old White Box Presentation) 125ml BNIB $255
Chanel Bleu L'Exclusif 100ml BNIB $255
Chanel Les Exclusifs Le Lion 200ml BN $395
Chanel Les Exclusifs Coromandel 200ml BN $395
Chanel Les Exclusifs Sycomore 200ml BN $395
Chanel Les Exclusifs Comete 200ml BN $395
Chanel Les Exclusifs Cuir de Russie 200ml BN $385
Chanel Les Exclusifs 1932 200ml No Box $349
Chanel Les Exclusifs Bel Respiro 200ml BN $385
Chanel Les Exclusifs No.18 200ml BN $385
Chanel Les Exclusifs Boy 200ml BN $385
Chanel Les Exclusifs La Pausa 200ml BN $385
Chanel Les Exclusifs Gardenia 200ml BN $385
Chanel Biarritz EDT 125ml BN $105
Chanel Deauville EDT 125ml BN $105
Chanel Allure EDT 100ml BN $89
Dior Rose Star 100ml BNIB $319
Dior Eden-Roc (Special Limited Edition) 125ml BNIB $295
Dior Lucky 250ml BNIB $395
Dior New Look 250ml (Full Presentation Missing Around 30ml) $349
Dior Gris Dior 250ml (No Retail Packaging) BN $385
Dior Eau Noire 250ml (No Retail Packaging) BN $355
Dior Rose Gipsy 250ml (No Retail Packaging) BN $355
Dior Rose Kabuki 250ml (No Retail Packaging) BN $355
Dior La Colle Noir 250ml (No Retail Packaging) BN $355
Dior Diorissima 250ml (No Retail Packaging) BN $355
Dior Sauvage Elixir 100ml BNIB $225
Dior Sauvage Eau Forte 100ml BNIB $169
Dior Rose Kabuki (Discontinued) 450ml 8K01A1 BNIB $649
Dior The Cachemiere (Discontinued) 450ml 8F01A1 BNIB $649
Dior Lucky (Discontinued) 450ml 1D01 BNIB $649
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Rose Gipsy 250 ml · $355