Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 6 days ago by u/USATop-Investor-2019 · 48 comments

BTV | Akro | BDK | Boss | BLVGARI | BYREDO | Casamorati | Chanel | Diptyque | Dorsay | DS&DURGA | Ex Nihilo | Francesca Bianchi | Goldfield & Bank | Initio | JPG | Maison Crivelli | Mancera | Memo | Mind Games | Nishane | Parfums De Marly | Pernoire | Sospriso | Xerjoff 100ml

Listing photos

76 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

HasuBoadicea the Victorious · Full · 100 ml · 90%$400.00$4.44/mlNear market
~90 ml left

Boadicea the Victorious

Hasu

full bottle100 mlnew open box

$400.00

$4.44/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Aqua SapphireBoadicea the Victorious · Full · 100 ml · 90%$330.00$3.67/mlNear market
~90 ml left

Boadicea the Victorious

Aqua Sapphire

full bottle100 mlnew open box

$330.00

$3.67/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
HanumanBoadicea the Victorious · Full · 100 ml · 90%$440.00$4.89/mlNear market
~90 ml left

Boadicea the Victorious

Hanuman

full bottle100 mlnew open box

$440.00

$4.89/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Vanilla FataleTom Ford · Full · 50 ml$180.00$3.60/mlNo comps yet
Full
full bottle50 mlfull presentation

$180.00

$3.60/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Bergamote 22Le Labo · Full · 50 ml$150.00$3.00/ml3% under market
Full
full bottle50 mlnew open box

$150.00

$3.00/ml

3% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
AwakeAkro · Full · 100 ml$70.00$0.70/ml23% under market
Full

Akro

Awake

full bottle100 mlsealedbottle box

$70.00

$0.70/ml

23% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
BakeAkro · Full · 100 ml$70.00$0.70/ml10% under market
Full

Akro

Bake

full bottle100 mlsealedbottle box

$70.00

$0.70/ml

10% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Crush ExtraitAkro · Full · 100 ml$70.00$0.70/mlNear market
Full
full bottle100 mlsealedbottle box

$70.00

$0.70/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
InkAkro · Full · 100 ml$70.00$0.70/mlNear market
Full

Akro

Ink

full bottle100 mlsealedbottle box

$70.00

$0.70/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Gris Charnel ExtraitBDK Parfums · Full · 100 ml$180.00$1.80/ml7% above market
Full
full bottle100 mlsealedbottle box

$180.00

$1.80/ml

7% above market · 6 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Gris Charnel ExtraitBDK Parfums · Full · 100 ml · 90%$170.00$1.89/mlNear market
~90 ml left
full bottle100 mlnew open box

$170.00

$1.89/ml

Near market · 6 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Gris Charnel EDPBDK Parfums · Full · 100 ml · 90%$145.00$1.61/ml8% under market
~90 ml left

BDK Parfums

Gris Charnel EDP

full bottle100 mlnew open box

$145.00

$1.61/ml

8% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Gris Charnel EDPBDK Parfums · Full · 100 ml$160.00$1.60/ml7% above market
Full

BDK Parfums

Gris Charnel EDP

full bottle100 mlsealedbottle box

$160.00

$1.60/ml

7% above market · 4 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Boss Bottled Absolu with 80Hugo Boss · Full · 100 ml$85.00$0.85/mlNear market
Full
full bottle100 mlsealedbottle box

$85.00

$0.85/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Le Gemme TygarBvlgari · Full · 30 ml$70.00$2.33/mlNo comps yet
Full
full bottle30 mlnew open box

$70.00

$2.33/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Black Saffron AbsoluByredo · Full · 50 ml$205.00$4.10/mlNear market
Full
full bottle50 mlsealedbottle box

$205.00

$4.10/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Mumbai NoiseByredo · Full · 100 ml · 90%$140.00$1.56/ml8% above market
~90 ml left
full bottle100 mlnew open box

$140.00

$1.56/ml

8% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Rose of No Man’s Land AbsoluByredo · Full · 100 ml$285.00$2.85/mlNear market
Full
full bottle100 mlsealedbottle box

$285.00

$2.85/ml

Near market · 5 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Rose of No Man’s Land EDPByredo · Full · 100 ml · 90%$165.00$1.83/ml3% above market
~90 ml left
full bottle100 mlnew open box

$165.00

$1.83/ml

3% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Bleu de Chanel ParfumChanel · Full · 100 ml · 90%$145.00$1.61/ml3% under market
~90 ml left
full bottle100 mlnew open box

$145.00

$1.61/ml

3% under market · 3 comps · low confidence

Retail $168.00 · 14% under

Message about this bottle
Report a parsing error
Bleu ExclusifChanel · Full · 100 ml · 90%$185.00$2.06/mlNear market
~90 ml left
full bottle100 mlnew open box

$185.00

$2.06/ml

Near market · 5 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Chance Eau Tendre EDPChanel · Full · 100 ml · 90%$120.00$1.33/ml9% under market
~90 ml left
full bottle100 mlnew open box

$120.00

$1.33/ml

9% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Chance Eau Tendre EDTChanel · Full · 100 ml · 90%$95.00$1.06/ml20% under market
~90 ml left
full bottle100 mlnew open box

$95.00

$1.06/ml

20% under market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Chance Eau Vive EDTChanel · Full · 100 ml · 90%$85.00$0.94/ml6% above market
~90 ml left
full bottle100 mlnew open box

$85.00

$0.94/ml

6% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Chance EDPChanel · Full · 100 ml · 90%$105.00$1.17/mlNear market
~90 ml left
full bottle100 mlnew open box

$105.00

$1.17/ml

Near market · 4 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Chance EDTChanel · Full · 100 ml · 90%$85.00$0.94/ml28% under market
~90 ml left
full bottle100 mlnew open box

$85.00

$0.94/ml

28% under market · 6 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Chance Eau Splendide EDPChanel · Full · 100 ml · 90%$115.00$1.28/ml8% under market
~90 ml left
full bottle100 mlnew open box

$115.00

$1.28/ml

8% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Coco Mademoiselle Crush AbsoluChanel · Full · 100 ml · 90%$155.00$1.72/ml3% above market
~90 ml left
full bottle100 mlnew open box

$155.00

$1.72/ml

3% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Coco Mademoiselle L'eau PrivéeChanel · Full · 100 ml$120.00$1.20/ml10% above market
Full
full bottle100 mlfull presentation

$120.00

$1.20/ml

10% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Coco Mademoiselle Intense EDPChanel · Full · 100 ml · 90%$125.00$1.39/mlNo comps yet
~90 ml left
full bottle100 mlnew open box

$125.00

$1.39/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
EgoisteChanel · Partial · 100 ml$90.00No comps yet

Chanel

Egoiste

partial bottle100 mlused

$90.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
GabrielleChanel · Full · 50 ml$90.00$1.80/mlNo comps yet
Full

Chanel

Gabrielle

full bottle50 mlfull presentation

$90.00

$1.80/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
N°5 L'Eau EDTChanel · Full · 200 ml$155.00$0.78/mlNo comps yet
Full
full bottle200 ml

$155.00

$0.78/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
No. 5 EDTChanel · Full · 75 ml$120.00$1.60/ml4% above market
Full

Chanel

No. 5 EDT

full bottle75 mlsealedbottle box

$120.00

$1.60/ml

4% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Do Son EDPDiptyque · Full$135.00Near market
Full

Diptyque

Do Son EDP

full bottlesealedbottle box

$135.00

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Incense Crush ExtraitD'Orsay · Full · 90 ml$170.00$1.89/ml3% above market
Full
full bottle90 mlnew open boxbottle box

$170.00

$1.89/ml

3% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Jusqua toi PS EDPD'Orsay · Full · 90 ml$95.00$1.06/ml6% above market
Full
full bottle90 mlnew open boxbottle box

$95.00

$1.06/ml

6% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Jusqua toi PS EDPD'Orsay · Full$85.00No comps yet
Full
full bottlenew open box

$85.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
I Don’t Know WhatD.S. & Durga · Full · 100 ml · 90%$140.00$1.56/mlNear market
~90 ml left
full bottle100 mlnew open box

$140.00

$1.56/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
DebaserD.S. & Durga · Full · 100 ml · 90%$140.00$1.56/mlNear market
~90 ml left

D.S. & Durga

Debaser

full bottle100 mlnew open box

$140.00

$1.56/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Angel's DustFrancesca Bianchi · Full · 100 ml$105.00$1.05/mlNear market
Full

Francesca Bianchi

Angel's Dust

full bottle100 mlsealedbottle box

$105.00

$1.05/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
EncountersFrancesca Bianchi · Full · 100 ml$115.00$1.15/mlNear market
Full

Francesca Bianchi

Encounters

full bottle100 mlsealedbottle box

$115.00

$1.15/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Sex and the SeaFrancesca Bianchi · Full · 100 ml$115.00$1.15/ml28% above market
Full

Francesca Bianchi

Sex and the Sea

full bottle100 mlsealedbottle box

$115.00

$1.15/ml

28% above market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Sex and the SeaFrancesca Bianchi · Full · 30 ml$65.00$2.17/mlNear market
Full

Francesca Bianchi

Sex and the Sea

full bottle30 mlsealedbottle box

$65.00

$2.17/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Sticky FingersFrancesca Bianchi · Full · 100 ml$115.00$1.15/mlNear market
Full

Francesca Bianchi

Sticky Fingers

full bottle100 mlsealedbottle box

$115.00

$1.15/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Under My SkinFrancesca Bianchi · Full · 100 ml$115.00$1.15/mlNear market
Full

Francesca Bianchi

Under My Skin

full bottle100 mlsealedbottle box

$115.00

$1.15/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Unspoken MuskFrancesca Bianchi · Full · 100 ml$105.00$1.05/mlNear market
Full

Francesca Bianchi

Unspoken Musk

full bottle100 mlsealedbottle box

$105.00

$1.05/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Bohemian LimeGoldfield & Banks · Full · 100 ml$125.00$1.25/ml9% above market
Full

Goldfield & Banks

Bohemian Lime

full bottle100 mlsealedbottle box

$125.00

$1.25/ml

9% above market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Bohemian LimeGoldfield & Banks · Full · 100 ml · 90%$115.00$1.28/ml8% under market
~90 ml left

Goldfield & Banks

Bohemian Lime

full bottle100 mlnew open box

$115.00

$1.28/ml

8% under market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Ingenious GingerGoldfield & Banks · Full · 100 ml$130.00$1.30/ml8% above market
Full

Goldfield & Banks

Ingenious Ginger

full bottle100 mlsealedbottle box

$130.00

$1.30/ml

8% above market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Ingenious GingerGoldfield & Banks · Full · 100 ml · 90%$120.00$1.33/ml8% under market
~90 ml left

Goldfield & Banks

Ingenious Ginger

full bottle100 mlnew open box

$120.00

$1.33/ml

8% under market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Pacific Rock MossGoldfield & Banks · Full · 100 ml$125.00$1.25/mlNear market
Full

Goldfield & Banks

Pacific Rock Moss

full bottle100 mlsealedbottle box

$125.00

$1.25/ml

Near market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Blessed BarakaInitio · Full · 90 ml · 90%$155.00$1.91/mlNear market
~81 ml left
full bottle90 mlnew open box

$155.00

$1.91/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Wild RushInitio · Full · 90 ml$235.00$2.61/mlNear market
Full

Initio

Wild Rush

full bottle90 mlsealedbottle box

$235.00

$2.61/ml

Near market · 4 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
French Riviera EDPMancera · Full · 120 ml · 90%$70.00$0.65/ml10% under market
~108 ml left
full bottle120 mlnew open box

$70.00

$0.65/ml

10% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
African LeatherMémo Paris · Full · 75 ml$150.00$2.00/ml15% above market
Full

Mémo Paris

African Leather

full bottle75 mlsealedbottle box

$150.00

$2.00/ml

15% above market · 5 comps · medium confidence

Street $199.50

Message about this bottle
Report a parsing error
African LeatherMémo Paris · Full · 75 ml$120.00$1.60/ml20% under market
Full

Mémo Paris

African Leather

full bottle75 mlnew open boxbottle only

$120.00

$1.60/ml

20% under market · 5 comps · medium confidence

Street $199.50

Message about this bottle
Report a parsing error
BlockadeMind Games · Full · 100 ml · 90%$195.00$2.17/ml7% under market
~90 ml left

Mind Games

Blockade

full bottle100 mlnew open boxbottle only

$195.00

$2.17/ml

7% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Check PleaseMind Games · Full · 100 ml · 90%$195.00$2.17/mlNear market
~90 ml left

Mind Games

Check Please

full bottle100 mlnew open boxbottle only

$195.00

$2.17/ml

Near market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
French DefenseMind Games · Full · 100 ml · 90%$195.00$2.17/ml9% under market
~90 ml left

Mind Games

French Defense

full bottle100 mlnew open boxbottle only

$195.00

$2.17/ml

9% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
J'AdoubeMind Games · Full · 100 ml · 90%$195.00$2.17/ml7% under market
~90 ml left

Mind Games

J'Adoube

full bottle100 mlnew open boxbottle only

$195.00

$2.17/ml

7% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
AniNishane · Full · 100 ml · 90%$140.00$1.56/mlNear market
~90 ml left

Nishane

Ani

full bottle100 mlnew open boxbottle only

$140.00

$1.56/ml

Near market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
AneloPernoire · Full · 50 ml$210.00$4.20/ml5% above market
Full

Pernoire

Anelo

full bottle50 mlsealedfull presentation

$210.00

$4.20/ml

5% above market · 7 comps · medium confidence

MSRP $290.00 · 28% under

Message about this bottle
Report a parsing error
AneloPernoire · Full · 50 ml · 90%$200.00$4.44/ml5% under market
~45 ml left

Pernoire

Anelo

full bottle50 mlnew open boxbottle only

$200.00

$4.44/ml

5% under market · 7 comps · medium confidence

MSRP $290.00 · 31% under

Message about this bottle
Report a parsing error
AthenaisParfums de Marly · Full · 75 ml · 90%$210.00$3.11/ml5% under market
~68 ml left

Parfums de Marly

Athenais

full bottle75 mlnew open boxbottle only

$210.00

$3.11/ml

5% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
CassiliParfums de Marly · Full · 75 ml · 90%$145.00$2.15/ml16% under market
~68 ml left

Parfums de Marly

Cassili

full bottle75 mlnew open boxbottle only

$145.00

$2.15/ml

16% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
MelioraParfums de Marly · Full · 75 ml · 90%$175.00$2.59/ml50% under market
~68 ml left

Parfums de Marly

Meliora

full bottle75 mlnew open boxbottle only

$175.00

$2.59/ml

50% under retail · medium confidence

Retail $348.50

Message about this bottle
Report a parsing error
PalatineParfums de Marly · Full · 75 ml · 90%$150.00$2.22/ml14% under market
~68 ml left

Parfums de Marly

Palatine

full bottle75 mlnew open boxbottle only

$150.00

$2.22/ml

14% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
BassoSospiro · Full · 100 ml$150.00$1.50/mlNear market
Full

Sospiro

Basso

full bottle100 mlsealedfull presentation

$150.00

$1.50/ml

Near market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
ContraltoSospiro · Full · 100 ml$155.00$1.55/ml7% above market
Full

Sospiro

Contralto

full bottle100 mlsealedfull presentation

$155.00

$1.55/ml

7% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Dolce Melodia EDPSospiro · Full · 100 ml$150.00$1.50/mlNear market
Full
full bottle100 mlsealedfull presentation

$150.00

$1.50/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Il PadrinoSospiro · Full · 100 ml$155.00$1.55/mlNear market
Full

Sospiro

Il Padrino

full bottle100 mlsealedfull presentation

$155.00

$1.55/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
VibrannaSospiro · Full · 100 ml$150.00$1.50/mlNear market
Full

Sospiro

Vibranna

full bottle100 mlsealedfull presentation

$150.00

$1.50/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
VibratoSospiro · Full · 100 ml$155.00$1.55/ml7% above market
Full

Sospiro

Vibrato

full bottle100 mlsealedfull presentation

$155.00

$1.55/ml

7% above market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
ItalicaCasamorati · Full · 100 ml · 90%$105.00$1.17/mlNo comps yet
~90 ml left

Casamorati

Italica

full bottle100 mlnew open boxbottle only

$105.00

$1.17/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
NaxosXerjoff · Full · 100 ml · 90%$145.00$1.61/ml12% above market
~90 ml left

Xerjoff

Naxos

full bottle100 mlnew open boxbottle only

$145.00

$1.61/ml

12% above market · 3 comps · low confidence

Retail $140.00 · 4% above

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

Respectfully, no trades and prices are firm! First item is full price, all additional after that are $5 off. ❌= SOLD! No HOLDS!

PPFF Zelle Venmo Cashapp (F2F) accepted (random emoji/no notes!)

Shipping is from SoCal and is included for total purchases of $55 or more, all purchased below add $5 for ship. US CONUS (Shipping to New Rural Charges areas in the US as well as HI, AK & PR for $3.45 extra)

Shipping insurance encouraged for $1 per every $100, rounding up. Buyer assumes full responsibility once scanned at carrier. Must alert if you are paying for insurance!

BTV

* [Hasu](https://imgur.com/a/0Yn649L) (tester, never sprayed) 100ml $400 * [Aqua Sapphire](https://imgur.com/a/qezXxRa) (tester, never sprayed) 100ml $330 * [Hanuman](https://imgur.com/a/Xv9Q0FZ) (tester, never sprayed) 100ml $440

Tom Ford

* [Vanille Fatale](https://imgur.com/a/qwpzk1m) (full pres, 2018 batch) 50ml $180

Le Labo

* [Bergamote 22](https://imgur.com/a/KZcB57U) (tester) 50ml $150

Akro

* [Awake](https://imgur.com/a/KcHYDHU) (BNIB, sealed) 100ml $70 * [Bake](https://imgur.com/a/IcEHCnG) (BNIB, sealed) 100ml $70 * [Crush Extrait ](https://imgur.com/a/fv6ljPD)(BNIB, sealed) 100ml $70 * [Ink ](https://imgur.com/a/cnTjlLK)(BNIB, sealed) 100ml $70

BDK

* [Gris Charnel Extrait](https://imgur.com/a/SqbxJIn) (BNIB, sealed) 100ml $180 * [Gris Charnel Extrait](https://imgur.com/a/NNlO3Ya) (tester, never sprayed) 100ml $170 * [Gris Charnel EDP ](https://imgur.com/a/0hDFzAe)(tester, never sprayed) 100ml $145 * [Gris Charnel EDP](https://imgur.com/a/G9uM7a0) (BNIB, sealed) 100ml $160

Boss

* [Bottled Absolu ](https://imgur.com/a/Avuyljr)(BNIB, sealed) 100ml $85

BVLGARI[ ](https://imgur.com/a/iraDGNI)30ml

* [Tygar](https://imgur.com/a/Z43CDLK) (never sprayed) 30ml $70

Byredo

* [Black Saffron Absolu](https://imgur.com/a/8OybllF) (BNIB, sealed) 50ml $205 * [Mumbai Noise ](https://imgur.com/a/lflfgSD)(tester, never sprayed) 100ml $140 * [Rose of No Man's Land Absolu ](https://imgur.com/a/IsDUl6y)(BNIB, sealed) 100ml $285 * [Rose of No Man's Land EDP](https://imgur.com/a/rvef5Ib) (tester, never sprayed) 100ml $165

Chanel

* [Blue De Chanel Parfum](https://imgur.com/a/BQ4kwMb) (tester, never sprayed) 100ml $145 * [Blue De Chanel L'Exclusif ](https://imgur.com/a/iAGn6px)(tester, never sprayed) 100ml $185 * [Chance Eau Tendre EDP ](https://imgur.com/a/HU6QScY)(tester, never sprayed) 100ml $120 * [Chance Eau Tendre EDT](https://imgur.com/a/f8Ajp75) (tester, never sprayed) 100ml $95 * [Chance Eau Vive EDT](https://imgur.com/a/RQr8Auz) (tester, never sprayed) 100ml $85 * [Chance EDP ](https://imgur.com/a/2mYsxCK)(tester, never sprayed) 100ml $105 * [Chance EDT ](https://imgur.com/a/ImMrXCy)(tester, never sprayed) 100ml $85 * [Chance Splendide EDP](https://imgur.com/a/Dhhob3F) (tester, never sprayed) 100ml $115 * [Coco Mademoiselle Crush Absolu ](https://imgur.com/a/Nf1f2WT)(tester, never sprayed) 100ml $155 * [Coco Mademoiselle L'eau Privee](https://imgur.com/a/9uuKAlk) (full pres) 100ml $120 * [Coco Mademoiselle EDP Intense](https://imgur.com/a/uslbdVl) (tester, never sprayed) 100ml $125 * [Egoiste](https://imgur.com/a/IZXyntM) (partial) 100ml $90 * [Gabrielle](https://imgur.com/a/InNncbV) (full pres) 50ml $90 * [No 5 L'eau EDT](https://imgur.com/a/nrqoHOD) (2017 batch) 200ml $155 * [No5 EDT](https://imgur.com/a/N7dsHzP) (BNIB, sealed) 75ml $120

Diptyque

* [Do Son EDP ](https://imgur.com/a/qVYH59p)(BNIB, sealed) $135

Dorsay (extrait boxes have slight damage to corners, bottle is prestine)

* [Incense Crush Extrait](https://imgur.com/a/2K9U6oe) (BNIB) 90ml $170 * [Jusqua toi PS EDP ](https://imgur.com/a/zABkMZk)(BNIB) 90ml $95 * [Jusqu'a toi PS EDP](https://imgur.com/a/swDyWTQ) (tester, never sprayed) $85

DS&DURGA

* [I Don't Know What](https://imgur.com/a/jtc2gme) (tester, never sprayed) 100ml $140 * [Debaser ](https://imgur.com/a/liOLWWE)(tester, never sprayed) 100ml $140

Francesca Bianchi

* [Angel's Dust](https://imgur.com/a/QP9ABrH) (BNIB, sealed) 100ml $105 * [Encounters](https://imgur.com/a/JDe7plp) (BNIB, sealed) 100ml $115 * [Sex and the Sea](https://imgur.com/a/zLGx5vy) (BNIB, sealed) 100ml $115 * [Sex and the Sea](https://imgur.com/a/7lKFvTx) (BNIB, sealed) 30ml $65 * [Sticky Fingers ](https://imgur.com/a/Pnq8wAK)(BNIB, sealed) 100ml $115 * [Under My Skin](https://imgur.com/a/Ta9x3Tr) (BNIB, sealed) 100ml $115 * [Unspoken Musk](https://imgur.com/a/emCWV6f) (BNIB, sealed) 100ml $105

Goldfield & Banks

* [Bohemian Lime](https://imgur.com/a/LTQtvNx) (BNIB, sealed) 100ml $125 * [Bohemian Lime](https://imgur.com/a/WhTx3bc) (tester, never sprayed) 100ml $115 * [Ingenious Ginger ](https://imgur.com/a/9cOFn4L)(BNIB, Sealed) 100ml $130 * [Ingenious Ginger](https://imgur.com/a/0tjrrHm) (tester, never sprayed) 100ml $120 * [Pacific Rock Moss ](https://imgur.com/a/O4Xk6dj)(BNIB, sealed) 100ml $125

Initio

* [Blessed Baraka](https://imgur.com/a/9TxueDT) (tester, never sprayed) 90ml $155 * [Wild Rush](https://imgur.com/a/VHrEHiA) (BNIB, sealed) 90ml $235

Mancera

* [French Riviera ](https://imgur.com/a/v0RziZF)(tester, never sprayed) 120ml $70

Memo

* [African Leather ](https://imgur.com/a/6b3VZlK)(BNIB, sealed) 75ml $150 * [African Leather](https://imgur.com/a/B3gQ5k2) (tester, never sprayed, no cap) 75ml $120

Mind Games

* [Blockade ](https://imgur.com/a/ufxmJrQ)(tester, never sprayed) 100ml $195 * [Check Please](https://imgur.com/a/iRuQwqD) (tester, never sprayed) 100ml $195 * [French Defense ](https://imgur.com/a/9yKSMds) (tester, never sprayed) 100ml $195 * [J'Adoube](https://imgur.com/a/7rSyxUO) (tester, never sprayed) 100ml $195

Nishane

* [Ani ](https://imgur.com/a/CKmK1F4)(tester, never sprayed) 100ml $140

Pernoire

* [Anelo](https://imgur.com/a/GTK3ryB) (BNIB, sealed) 50ml $210 * [Anelo](https://imgur.com/a/kU1wUA8) (tester, never sprayed) 50ml $200

Parfums De Marly (testers are never sprayed and with cap)

* [Athenais](https://imgur.com/a/JgOwECk) (tester, never sprayed) 75ml $210 * [Cassili ](https://imgur.com/a/KqhEKIF)(tester, never sprayed) 75ml $145 * [Meliora ](https://imgur.com/a/S9sfZ6g)(tester, never sprayed) 75ml $175 * [Palatine](https://imgur.com/a/9nBoNLy) (tester, never sprayed) 75ml $150

Sospriso

* [Basso](https://imgur.com/a/6MAd1x4) (BNIB, sealed) 100ml $150 * [Contralto](https://imgur.com/a/YoSeuzM) (BNIB, sealed) 100ml $155 * [Dolce Melodia](https://imgur.com/a/3etPzik) (BNIB, sealed) 100ml $150 * [Il Padrino](https://imgur.com/a/Gn1GOSu) (BNIB, sealed) 100ml $155 * [Vibranna](https://imgur.com/a/7OSXQFD) (BNIB, sealed) 100ml $150 * [Vibrato](https://imgur.com/a/BLZNqE5) (BNIB, sealed) 100ml $155

Xerjoff & Casamorati

* [Italica ](https://imgur.com/a/RaFin2y)(tester, never sprayed) 100ml $105 * [Naxos](https://imgur.com/a/juobqF7) (tester, never sprayed) 100ml $145

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

6 days ago$180.00active
6 days ago$150.00active
6 days ago$70.00active
6 days ago$70.00active
6 days ago$70.00active
6 days ago$70.00active
6 days ago$180.00active
6 days ago$170.00active
6 days ago$145.00active
6 days ago$160.00active
6 days ago$85.00active
6 days ago$70.00active
6 days ago$140.00active
6 days ago$145.00active
6 days ago$185.00active
6 days ago$120.00active
6 days ago$95.00active
6 days ago$85.00active
6 days ago$105.00active
6 days ago$85.00active
6 days ago$115.00active
6 days ago$120.00active
6 days ago$90.00active
6 days ago$90.00active
6 days ago$155.00active
6 days ago$120.00active
6 days ago$135.00active
6 days ago$170.00active
6 days ago$95.00active
6 days ago$85.00active
6 days ago$140.00active
6 days ago$140.00active
6 days ago$105.00active
6 days ago$115.00active
6 days ago$115.00active
6 days ago$65.00active
6 days ago$115.00active
6 days ago$115.00active
6 days ago$105.00active
6 days ago$125.00active
6 days ago$115.00active
6 days ago$130.00active
6 days ago$120.00active
6 days ago$125.00active
6 days ago$155.00active
6 days ago$235.00active
6 days ago$70.00active
6 days ago$150.00active
6 days ago$120.00active
6 days ago$195.00active
6 days ago$195.00active
6 days ago$195.00active
6 days ago$195.00active
6 days ago$140.00active
6 days ago$210.00active
6 days ago$200.00active
6 days ago$210.00active
6 days ago$145.00active
6 days ago$175.00active
6 days ago$150.00active
6 days ago$150.00active
6 days ago$155.00active
6 days ago$150.00active
6 days ago$155.00active
6 days ago$150.00active
6 days ago$155.00active
6 days ago$145.00active
6 days ago$105.00active
6 days ago$155.00active
6 days ago$285.00active
6 days ago$205.00active
6 days ago$440.00active
6 days ago$400.00active
6 days ago$330.00active
6 days ago$165.00active
6 days ago$125.00active
4 days ago$105.00active
4 days ago$205.00active
4 days ago$285.00active
4 days ago$165.00active
4 days ago$155.00active
3 days ago$400.00active
3 days ago$330.00active
3 days ago$440.00active
3 days ago$205.00active
3 days ago$285.00active
3 days ago$155.00active
1 day ago$400.00active
1 day ago$330.00active
1 day ago$440.00active
1 day ago$125.00active

Asking about Bleu Exclusif 100 ml · $185