Sospiro Dolce Melodia EDP
View listing7 hours ago
26% above market · 3 comps
$4.30/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$150median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Sospiro Dolce Melodia EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Sospiro Dolce Melodia EDP
View listing7 hours ago
26% above market · 3 comps
$4.30/ml
Shipping not stated
Sospiro Dolce Melodia EDP
View listing12 hours ago
Not enough comps yet
$1.42/ml
Shipping not stated
Sospiro Dolce Melodia EDP
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$1.50/ml
Shipping not stated
Sospiro Dolce Melodia EDP
View listing2 days ago
39% under market · 3 comps
$2.50/ml
Shipping not stated
Sospiro Dolce Melodia EDP
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.53/ml
Plus $6.00 shipping
Sospiro Dolce Melodia EDP
View listing3 days ago
26% above market · 3 comps
$4.30/ml
Shipping not stated
Sospiro Dolce Melodia EDP
View listing3 days ago
21% under market · 3 comps
$3.40/ml
Plus $6.00 shipping
Sospiro Dolce Melodia EDP
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$1.50/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Sospiro Dolce Melodia EDP | u/jlpazz | 10 ml | decant | $43.00 $4.30/ml Shipping not stated | 26% above market · 3 comps | 7 hours ago |
Sospiro Dolce Melodia EDP | u/Min-shaft | 100 ml | partial bottle used | $135.00 $1.42/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 12 hours ago |
Sospiro Dolce Melodia EDP | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle sealed | $150.00 $1.50/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Sospiro Dolce Melodia EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Shipping not stated | 39% under market · 3 comps | 2 days ago |
Sospiro Dolce Melodia EDP | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $76.00 $2.53/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Sospiro Dolce Melodia EDP | u/jlpazz | 10 ml | decant | $43.00 $4.30/ml Shipping not stated | 26% above market · 3 comps | 3 days ago |
Sospiro Dolce Melodia EDP | u/fragdelta | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Plus $6.00 shipping | 21% under market · 3 comps | 3 days ago |
Sospiro Dolce Melodia EDP | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle sealed | $150.00 $1.50/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 5 days ago |