Xerjoff Naxos
View listing8 hours ago
25% above market · 8 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$137median ask · 2 asks · 2 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Xerjoff Naxos over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Xerjoff Naxos
View listing8 hours ago
25% above market · 8 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Xerjoff Naxos
View listing14 hours ago
5% under market · 8 comps
$2.70/ml
Shipping not stated
Xerjoff Naxos
View listing17 hours ago
9% under market · 8 comps
$2.60/ml
Plus $8.00 shipping
Xerjoff Naxos
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$2.20/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff Naxos
View listing1 day ago
19% under market · 4 comps
$3.40/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff Naxos
View listing2 days ago
11% above market · 4 comps
$4.20/ml
Plus $7.50 shipping
Xerjoff Naxos
View listing2 days ago
32% above market · 4 comps
$5.00/ml
Plus $10.00 shipping
Xerjoff Naxos
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.10/ml
Shipping not stated
Xerjoff Naxos
View listing2 days ago
Near market · 8 comps
$2.70/ml
Shipping not stated
Xerjoff Naxos
View listing2 days ago
Near market · 8 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Xerjoff Naxos
View listing2 days ago
3% above market · 1 comp
$2.27/ml
Shipping not stated
Xerjoff Naxos
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.75/ml
Shipping not stated
Xerjoff Naxos
View listing3 days ago
28% under market · 3 comps
$1.05/ml
Shipping included
Xerjoff Naxos
View listing3 days ago
25% above market · 8 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Xerjoff Naxos
View listing3 days ago
4% above market · 8 comps
$2.90/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff Naxos
View listing4 days ago
24% under market · 4 comps
$3.20/ml
Shipping included
Xerjoff Naxos
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$2.67/ml
Shipping included
Xerjoff Naxos
View listing4 days ago
7% above market · 8 comps
$3.00/ml
Plus $8.00 shipping
Xerjoff Naxos
View listing5 days ago
12% above market · 3 comps
$1.61/ml
Shipping not stated
Xerjoff Naxos
View listing5 days ago
Near market · 8 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Xerjoff Naxos
View listing6 days ago
11% above market · 4 comps
$4.20/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff Naxos | u/jlpazz | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 25% above market · 8 comps | 8 hours ago |
Xerjoff Naxos | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $27.00 $2.70/ml Shipping not stated | 5% under market · 8 comps | 14 hours ago |
Xerjoff Naxos | u/bikeandbass | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Plus $8.00 shipping | 9% under market · 8 comps | 17 hours ago |
Xerjoff Naxos | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $66.00 $2.20/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Xerjoff Naxos | u/Visible_Outcome_3213 | 5 ml | decant | $17.00 $3.40/ml Plus $6.00 shipping | 19% under market · 4 comps | 1 day ago |
Xerjoff Naxos | u/youme211 | 5 ml | decant | $21.00 $4.20/ml Plus $7.50 shipping | 11% above market · 4 comps | 2 days ago |
Xerjoff Naxos | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $10.00 shipping | 32% above market · 4 comps | 2 days ago |
Xerjoff Naxos | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $42.00 $2.10/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Xerjoff Naxos | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $27.00 $2.70/ml Shipping not stated | Near market · 8 comps | 2 days ago |
Xerjoff Naxos | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | Near market · 8 comps | 2 days ago |
Xerjoff Naxos | u/Imbadwithmoney_____ | 30 ml | decant | $68.00 $2.27/ml Shipping not stated | 3% above market · 1 comp | 2 days ago |
Xerjoff Naxos | u/aRosySpell | 2 ml | decant | $9.50 $4.75/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Xerjoff Naxos | u/wwwDJTUNEZnet | 100 ml | full bottle | $105.00 $1.05/ml Shipping included | 28% under market · 3 comps | 3 days ago |
Xerjoff Naxos | u/jlpazz | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 25% above market · 8 comps | 3 days ago |
Xerjoff Naxos | u/fragdelta | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $6.00 shipping | 4% above market · 8 comps | 3 days ago |
Xerjoff Naxos | u/Inspectorj28 | 5 ml | decant | $16.00 $3.20/ml Shipping included | 24% under market · 4 comps | 4 days ago |
Xerjoff Naxos | u/Inspectorj28 | 9 ml | decant | $24.00 $2.67/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |
Xerjoff Naxos | u/Advantageous01 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Plus $8.00 shipping | 7% above market · 8 comps | 4 days ago |
Xerjoff Naxos | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle new open box | $145.00 $1.61/ml Shipping not stated | 12% above market · 3 comps | 5 days ago |
Xerjoff Naxos | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | Near market · 8 comps | 5 days ago |
Xerjoff Naxos | u/youme211 | 5 ml | decant | $21.00 $4.20/ml Plus $7.50 shipping | 11% above market · 4 comps | 6 days ago |
Xerjoff Naxos
View listing3 days ago
Near retail
$1.42/ml
Shipping not stated
Xerjoff Naxos
View listing3 days ago
11% under market · 3 comps
$1.29/ml
Shipping not stated
Xerjoff Naxos
View listing3 days ago
5% above retail
$1.47/ml
Shipping included
Xerjoff Naxos
View listing14 days ago
28% above market · 3 comps
$1.65/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff Naxos | u/Omarb2525 | 100 ml | partial bottle used | $135.00 $1.42/ml Shipping not stated | Near retail | 3 days ago |
Xerjoff Naxos | u/rezDev96 | 100 ml | full bottle used | $129.00 $1.29/ml Shipping not stated | 11% under market · 3 comps | 3 days ago |
Xerjoff Naxos | u/Sicksidewaysslide | 100 ml | partial bottle used | $125.00 $1.47/ml Shipping included | 5% above retail | 3 days ago |
Xerjoff Naxos | u/naxos_sold | 100 ml | full bottle | $165.00 $1.65/ml Shipping included | 28% above market · 3 comps | 14 days ago |