Sospiro Contralto
View listing19 hours ago
8% above market · 2 comps
$3.20/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$155median ask · 2 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Sospiro Contralto over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Sospiro Contralto
View listing19 hours ago
8% above market · 2 comps
$3.20/ml
Shipping not stated
Sospiro Contralto
View listing1 day ago
7% above market · 2 comps
$1.55/ml
Shipping not stated
Sospiro Contralto
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$4.20/ml
Plus $7.50 shipping
Sospiro Contralto
View listing2 days ago
21% under market · 2 comps
$2.50/ml
Shipping not stated
Sospiro Contralto
View listing3 days ago
19% above market · 2 comps
$3.40/ml
Plus $6.00 shipping
Sospiro Contralto
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.53/ml
Shipping included
Sospiro Contralto
View listing5 days ago
7% above market · 2 comps
$1.55/ml
Shipping not stated
Sospiro Contralto
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$4.20/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Sospiro Contralto | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $32.00 $3.20/ml Shipping not stated | 8% above market · 2 comps | 19 hours ago |
Sospiro Contralto | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle sealed | $155.00 $1.55/ml Shipping not stated | 7% above market · 2 comps | 1 day ago |
Sospiro Contralto | u/youme211 | 5 ml | decant | $21.00 $4.20/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Sospiro Contralto | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Shipping not stated | 21% under market · 2 comps | 2 days ago |
Sospiro Contralto | u/fragdelta | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Plus $6.00 shipping | 19% above market · 2 comps | 3 days ago |
Sospiro Contralto | u/Burrzky | 100 ml | partial bottle used | $150.00 $1.53/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Sospiro Contralto | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle sealed | $155.00 $1.55/ml Shipping not stated | 7% above market · 2 comps | 5 days ago |
Sospiro Contralto | u/youme211 | 5 ml | decant | $21.00 $4.20/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Sospiro Contralto
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$3.67/ml
Shipping not stated
Sospiro Contralto
View listing2 days ago
13% under market · 2 comps
$1.35/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Sospiro Contralto | u/YahSai | 50 ml | bundle used | $110.00 $3.67/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 1 day ago |
Sospiro Contralto | u/stevierayjuan | 100 ml | full bottle used | $135.00 $1.35/ml Shipping included | 13% under market · 2 comps | 2 days ago |