Parfums de Marly Athenais
View listing15 hours ago
Near market · 2 comps
$2.95/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$221median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Parfums de Marly Athenais over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Parfums de Marly Athenais
View listing15 hours ago
Near market · 2 comps
$2.95/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Athenais
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$6.45/ml
Shipping not stated
Parfums de Marly Athenais
View listing4 days ago
Near market · 2 comps
$2.95/ml
Plus $6.00 shipping
Parfums de Marly Athenais
View listing5 days ago
5% under market · 2 comps
$3.11/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Parfums de Marly Athenais | u/jravitz | 75 ml | full bottle used | $221.00 $2.95/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 2 comps | 15 hours ago |
Parfums de Marly Athenais | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $64.50 $6.45/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Parfums de Marly Athenais | u/jravitz | 75 ml | full bottle used | $221.00 $2.95/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 2 comps | 4 days ago |
Parfums de Marly Athenais | u/USATop-Investor-2019 | 75 ml | full bottle new open box | $210.00 $3.11/ml Shipping not stated | 5% under market · 2 comps | 5 days ago |