Diptyque Do Son EDP
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$135median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Diptyque Do Son EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Diptyque Do Son EDP
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
Shipping included
Diptyque Do Son EDP
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.85/ml
Shipping included
Diptyque Do Son EDP
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Diptyque Do Son EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.40/ml
Shipping not stated
Diptyque Do Son EDP
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Diptyque Do Son EDP | u/USATop-Investor-2019 | — | full bottle sealed | $135.00 Shipping included | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Diptyque Do Son EDP | u/Constant-Winter-9757 | 75 ml | full bottle sealed | $139.00 $1.85/ml Shipping included | Not enough comps yet | 1 day ago |
Diptyque Do Son EDP | u/Constant-Winter-9757 | 10 ml | decant new open box | $35.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Diptyque Do Son EDP | u/aRosySpell | 5 ml | decant | $12.00 $2.40/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Diptyque Do Son EDP | u/USATop-Investor-2019 | — | full bottle sealed | $135.00 Shipping included | Near market · 1 comp | 4 days ago |