Initio Wild Rush
View listing5 hours ago
Near market · 3 comps
$2.61/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$235median ask · 4 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Initio Wild Rush over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Initio Wild Rush
View listing5 hours ago
Near market · 3 comps
$2.61/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Wild Rush
View listing9 hours ago
Not enough comps yet
$3.40/ml
Shipping not stated
Initio Wild Rush
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.27/ml
Shipping included
Initio Wild Rush
View listing1 day ago
Near market · 3 comps
$2.61/ml
Shipping included
Initio Wild Rush
View listing3 days ago
Near market · 3 comps
$2.61/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Wild Rush
View listing4 days ago
Near market · 3 comps
$2.61/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Initio Wild Rush | u/jravitz | 90 ml | full bottle sealed | $235.00 $2.61/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 3 comps | 5 hours ago |
Initio Wild Rush | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 9 hours ago |
Initio Wild Rush | u/itwasyohan | 100 ml | partial bottle used | $225.00 $2.27/ml Shipping included | Not enough comps yet | 1 day ago |
Initio Wild Rush | u/USATop-Investor-2019 | 90 ml | full bottle sealed | $235.00 $2.61/ml Shipping included | Near market · 3 comps | 1 day ago |
Initio Wild Rush | u/jravitz | 90 ml | full bottle sealed | $235.00 $2.61/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 3 comps | 3 days ago |
Initio Wild Rush | u/USATop-Investor-2019 | 90 ml | full bottle sealed | $235.00 $2.61/ml Shipping included | Near market · 3 comps | 4 days ago |