Le Labo Bergamote 22
View listing6 hours ago
Near market · 1 comp
$2.11/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$165median ask · 5 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Le Labo Bergamote 22 over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Le Labo Bergamote 22
View listing6 hours ago
Near market · 1 comp
$2.11/ml
Plus $6.00 shipping
Le Labo Bergamote 22
View listing6 hours ago
29% under market · 1 comp
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Le Labo Bergamote 22
View listing1 day ago
8% under market · 2 comps
$2.90/ml
Shipping included
Le Labo Bergamote 22
View listing1 day ago
12% above market · 2 comps
$3.30/ml
Shipping included
Le Labo Bergamote 22
View listing3 days ago
40% above market · 1 comp
$4.90/ml
Plus $6.00 shipping
Le Labo Bergamote 22
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$2.15/ml
Plus $6.00 shipping
Le Labo Bergamote 22
View listing4 days ago
3% under market · 2 comps
$3.00/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Le Labo Bergamote 22 | u/jravitz | 100 ml | full bottle used | $211.00 $2.11/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 6 hours ago |
Le Labo Bergamote 22 | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | 29% under market · 1 comp | 6 hours ago |
Le Labo Bergamote 22 | u/USATop-Investor-2019 | 50 ml | full bottle | $145.00 $2.90/ml Shipping included | 8% under market · 2 comps | 1 day ago |
Le Labo Bergamote 22 | u/Jayyy_Knows | 50 ml | full bottle | $165.00 $3.30/ml Shipping included | 12% above market · 2 comps | 1 day ago |
Le Labo Bergamote 22 | u/fragdelta | 10 ml | decant | $49.00 $4.90/ml Plus $6.00 shipping | 40% above market · 1 comp | 3 days ago |
Le Labo Bergamote 22 | u/jravitz | 100 ml | full bottle used | $215.00 $2.15/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 3 days ago |
Le Labo Bergamote 22 | u/USATop-Investor-2019 | 50 ml | full bottle | $150.00 $3.00/ml Shipping included | 3% under market · 2 comps | 4 days ago |
Le Labo Bergamote 22
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Le Labo Bergamote 22 | u/AdhesivenessOk7118 | 100 ml | partial bottle used | $150.00 $2.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 1 day ago |