Chanel No. 5 EDT
View listing2 days ago
4% under market · 1 comp
$1.53/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$115median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Chanel No. 5 EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chanel No. 5 EDT
View listing2 days ago
4% under market · 1 comp
$1.53/ml
Shipping included
Chanel No. 5 EDT
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$7.00/ml
Plus $8.00 shipping
Chanel No. 5 EDT
View listing5 days ago
4% above market · 1 comp
$1.60/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel No. 5 EDT | u/USATop-Investor-2019 | 75 ml | full bottle sealed | $115.00 $1.53/ml Shipping included | 4% under market · 1 comp | 2 days ago |
Chanel No. 5 EDT | u/Fearless-Celery | 4 ml | full bottle new open box | $28.00 $7.00/ml Plus $8.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |
Chanel No. 5 EDT | u/USATop-Investor-2019 | 75 ml | full bottle sealed | $120.00 $1.60/ml Shipping included | 4% above market · 1 comp | 5 days ago |