Chanel Chance EDP
View listing17 hours ago
8% above market · 4 comps
$1.11/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$105median ask · 5 asks · 0 sold
Prices for Chanel Chance EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Chanel Chance EDP
View listing17 hours ago
8% above market · 4 comps
$1.11/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Chance EDP
View listing2 days ago
7% under market · 4 comps
$1.11/ml
Shipping included
Chanel Chance EDP
View listing2 days ago
8% under market · 4 comps
$0.99/ml
Shipping included
Chanel Chance EDP
View listing4 days ago
8% above market · 4 comps
$1.11/ml
Plus $6.00 shipping
Chanel Chance EDP
View listing5 days ago
Near market · 4 comps
$1.17/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Chanel Chance EDP | u/jravitz | 100 ml | full bottle used | $111.00 $1.11/ml Plus $6.00 shipping | 8% above market · 4 comps | 17 hours ago |
Chanel Chance EDP | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle new open box | $100.00 $1.11/ml Shipping included | 7% under market · 4 comps | 2 days ago |
Chanel Chance EDP | u/Constant-Winter-9757 | 100 ml | full bottle new open box | $99.00 $0.99/ml Shipping included | 8% under market · 4 comps | 2 days ago |
Chanel Chance EDP | u/jravitz | 100 ml | full bottle used | $111.00 $1.11/ml Plus $6.00 shipping | 8% above market · 4 comps | 4 days ago |
Chanel Chance EDP | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle new open box | $105.00 $1.17/ml Shipping included | Near market · 4 comps | 5 days ago |