Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 3 days ago by u/Clubber41 · 2 comments

Partial Bottles for sale – Bulgari Tygar, Guerlain Santal Pao Rosa & more. BEST prices on this Sub for DECANTS–Imagination, Sun Song OG, Blue Tali Ext, Il Padrino, YSL 6, BDK Gris Charnel Ex, etc. & BANGER lightly used decants -

Listing photos

65 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

SaqarAl Absar · Partial · 100 ml$25.00No comps yet

Al Absar

Saqar

partial bottle100 mlused

$25.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Le Gemme TygarBvlgari · Partial · 30 ml$59.00No comps yet
partial bottle30 mlused

$59.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
TouchBurberry · Partial · 100 ml$20.00No comps yet

Burberry

Touch

partial bottle100 mlused

$20.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Gentleman EDPGivenchy · Partial · 100 ml$50.00No comps yet
partial bottle100 mlused

$50.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Guilty Love Edition Pour HommeGucci · Partial · 100 ml$85.00No comps yet
partial bottle100 mlused

$85.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Santal Pao RosaGuerlain · Partial · 100 ml$249.00No comps yet
partial bottle100 mlused

$249.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
RougeJo Milano · Partial · 100 ml$59.00No comps yet

Jo Milano

Rouge

partial bottle100 mlused

$59.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Citizen Jack ParfumMichael Malul · Partial · 100 ml$76.00No comps yet

Michael Malul

Citizen Jack Parfum

partial bottle100 mlused

$76.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
French QuarterMichael Malul · Partial · 100 ml$75.00No comps yet

Michael Malul

French Quarter

partial bottle100 mlused

$75.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Obsidian ParfumRayhaan · Partial · 100 ml$20.00No comps yet
partial bottle100 mlused

$20.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
TerraRayhaan · Partial · 100 ml$24.00No comps yet

Rayhaan

Terra

partial bottle100 mlused

$24.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
SaqarAl Absar · Decant · 10 ml$9.00$0.90/mlNo comps yet
Full

Al Absar

Saqar

decant10 ml

$9.00

$0.90/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
ChromeAzzaro · Decant · 10 ml$9.00$0.90/mlNo comps yet
Full

Azzaro

Chrome

decant10 ml

$9.00

$0.90/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Gris Charnel ExtraitBDK Parfums · Decant · 10 ml$25.00$2.50/ml22% under market
Full
decant10 ml

$25.00

$2.50/ml

22% under market · 6 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Rouge Smoking ExtraitBDK Parfums · Decant · 10 ml$24.00$2.40/ml45% under market
Full
decant10 ml

$24.00

$2.40/ml

45% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Le Gemme TygarBvlgari · Decant · 10 ml$26.00$2.60/ml41% under market
Full
decant10 ml

$26.00

$2.60/ml

41% under market · 8 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
TouchBurberry · Decant · 10 ml$14.00$1.40/mlNo comps yet
Full

Burberry

Touch

decant10 ml

$14.00

$1.40/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Allure Homme Sport EDTChanel · Decant · 10 ml$20.00$2.00/ml9% under market
Full
decant10 ml

$20.00

$2.00/ml

9% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
The One EDPDolce & Gabbana · Decant · 10 ml$18.00$1.80/ml5% under market
Full

Dolce & Gabbana

The One EDP

decant10 ml

$18.00

$1.80/ml

5% under market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Blue Talisman EDPEx Nihilo · Decant · 10 ml$30.00$3.00/ml23% under market
Full
decant10 ml

$30.00

$3.00/ml

23% under market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Blue Talisman ExtraitEx Nihilo · Decant · 10 ml$47.00$4.70/ml5% under market
Full
decant10 ml

$47.00

$4.70/ml

5% under market · 8 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Scarlet SandsEx Nihilo · Decant · 10 ml$53.00$5.30/ml25% under market
Full

Ex Nihilo

Scarlet Sands

decant10 ml

$53.00

$5.30/ml

25% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Liquid BrunFrench Avenue · Decant · 10 ml$9.00$0.90/mlNear market
Full

French Avenue

Liquid Brun

decant10 ml

$9.00

$0.90/ml

Near market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Gentleman Reserve PrivéeGivenchy · Decant · 10 ml$11.00$1.10/ml35% under market
Full
decant10 ml

$11.00

$1.10/ml

35% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Gentleman EDPGivenchy · Decant · 10 ml$11.00$1.10/ml34% under market
Full
decant10 ml

$11.00

$1.10/ml

34% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Ingenious GingerGoldfield & Banks · Decant · 10 ml$20.00$2.00/ml26% under market
Full

Goldfield & Banks

Ingenious Ginger

decant10 ml

$20.00

$2.00/ml

26% under market · 6 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Guilty Pour Homme EDPGucci · Decant · 10 ml$14.00$1.40/ml7% under market
Full
decant10 ml

$14.00

$1.40/ml

7% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Guilty Love Edition Pour HommeGucci · Decant · 10 ml$20.00$2.00/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$20.00

$2.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Santal Pao RosaGuerlain · Decant · 10 ml$39.00$3.90/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$39.00

$3.90/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
All InJo Milano · Decant · 10 ml$11.00$1.10/mlNo comps yet
Full

Jo Milano

All In

decant10 ml

$11.00

$1.10/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Wild CardJo Milano · Decant · 10 ml$11.00$1.10/ml15% under market
Full

Jo Milano

Wild Card

decant10 ml

$11.00

$1.10/ml

15% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
RougeJo Milano · Decant · 10 ml$11.00$1.10/mlNo comps yet
Full

Jo Milano

Rouge

decant10 ml

$11.00

$1.10/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
ImaginationLouis Vuitton · Decant · 10 ml$29.00$2.90/ml17% under market
Full

Louis Vuitton

Imagination

decant10 ml

$29.00

$2.90/ml

17% under market · 12 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
On the BeachLouis Vuitton · Decant · 10 ml$29.00$2.90/ml16% under market
Full

Louis Vuitton

On the Beach

decant10 ml

$29.00

$2.90/ml

16% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Sun SongLouis Vuitton · Decant · 10 ml$35.00$3.50/ml12% under market
Full

Louis Vuitton

Sun Song

decant10 ml

$35.00

$3.50/ml

12% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
WinsomeMaison Alhambra · Decant · 10 ml$9.00$0.90/mlNo comps yet
Full

Maison Alhambra

Winsome

decant10 ml

$9.00

$0.90/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
BelgraviaMaison Asrar · Decant · 10 ml$14.00$1.40/mlNear market
Full

Maison Asrar

Belgravia

decant10 ml

$14.00

$1.40/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Citizen Jack ParfumMichael Malul · Decant · 10 ml$11.00$1.10/mlNo comps yet
Full

Michael Malul

Citizen Jack Parfum

decant10 ml

$11.00

$1.10/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
French QuarterMichael Malul · Decant · 10 ml$11.00$1.10/mlNo comps yet
Full

Michael Malul

French Quarter

decant10 ml

$11.00

$1.10/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
French DefenseMind Games · Decant · 10 ml$28.00$2.80/ml10% under market
Full

Mind Games

French Defense

decant10 ml

$28.00

$2.80/ml

10% under market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
EmpireMykonos · Decant · 10 ml$18.00$1.80/mlNo comps yet
Full

Mykonos

Empire

decant10 ml

$18.00

$1.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
AniNishane · Decant · 10 ml$23.00$2.30/ml27% under market
Full

Nishane

Ani

decant10 ml

$23.00

$2.30/ml

27% under market · 9 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
CastleyParfums de Marly · Decant · 10 ml$20.00$2.00/ml30% under market
Full

Parfums de Marly

Castley

decant10 ml

$20.00

$2.00/ml

30% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
SedleyParfums de Marly · Decant · 10 ml$22.00$2.20/ml24% under market
Full

Parfums de Marly

Sedley

decant10 ml

$22.00

$2.20/ml

24% under market · 5 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
TerraRayhaan · Decant · 10 ml$9.00$0.90/mlNo comps yet
Full

Rayhaan

Terra

decant10 ml

$9.00

$0.90/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Obsidian ParfumRayhaan · Decant · 10 ml$9.00$0.90/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$9.00

$0.90/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Il PadrinoSospiro · Decant · 10 ml$25.00$2.50/ml24% under market
Full

Sospiro

Il Padrino

decant10 ml

$25.00

$2.50/ml

24% under market · 6 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Tobacco 01Swiss Arabian · Decant · 10 ml$14.00$1.40/ml39% under market
Full

Swiss Arabian

Tobacco 01

decant10 ml

$14.00

$1.40/ml

39% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Neroli PortofinoTom Ford · Decant · 10 ml$27.00$2.70/ml16% under market
Full
decant10 ml

$27.00

$2.70/ml

16% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
6 Place Saint SulpiceYves Saint Laurent · Decant · 10 ml$33.00$3.30/mlNo comps yet
Full

Yves Saint Laurent

6 Place Saint Sulpice

decant10 ml

$33.00

$3.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Slut ElixirAaron Terence Hughes · Decant · 13 ml$50.00$3.85/mlNo comps yet
Full

Aaron Terence Hughes

Slut Elixir

decant13 mlused

$50.00

$3.85/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
HamptonsBond No. 9 · Sample · 1.5 ml$4.00$2.67/mlNo comps yet
Full

Bond No. 9

Hamptons

sample1.5 mlused

$4.00

$2.67/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Bottega VenetaBottega Veneta · Sample · 2.5 ml$10.00$4.00/mlNo comps yet
Full

Bottega Veneta

Bottega Veneta

sample2.5 mlused

$10.00

$4.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
The One ParfumDolce & Gabbana · Decant · 4 ml$6.00$1.50/mlNo comps yet
Full

Dolce & Gabbana

The One Parfum

decant4 mlused

$6.00

$1.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Code EDPGiorgio Armani · Sample · 2 ml$4.00$2.00/mlNo comps yet
Full

Giorgio Armani

Code EDP

sample2 mlused

$4.00

$2.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Guilty Pour Homme EDPGucci · Sample · 1 ml$2.00$2.00/mlNo comps yet
Full
sample1 mlused

$2.00

$2.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Vanilla 28Kayali · Sample · 1 ml$2.00$2.00/mlNo comps yet
Full
sample1 mlused

$2.00

$2.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Maahir LegacyLattafa · Sample · 2 ml$2.00$1.00/mlNo comps yet
Full
sample2 mlused

$2.00

$1.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
DynastyLattafa · Sample · 2 ml$2.00$1.00/mlNo comps yet
Full

Lattafa

Dynasty

sample2 mlused

$2.00

$1.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Citizen Jack ParfumMichael Malul · Sample · 3 ml$3.00$1.00/mlNo comps yet
Full

Michael Malul

Citizen Jack Parfum

sample3 mlused

$3.00

$1.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Ciel ElixirMontagne Parfums · Sample · 1.5 ml$2.00$1.33/mlNo comps yet
Full

Montagne Parfums

Ciel Elixir

sample1.5 mlused

$2.00

$1.33/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
AmethsytPrisma · Decant · 9.5 ml$25.00$2.63/mlNo comps yet
Full

Prisma

Amethsyt

decant9.5 mlused

$25.00

$2.63/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
AzulRayhaan · Sample · 2 ml$2.00$1.00/mlNo comps yet
Full

Rayhaan

Azul

sample2 mlused

$2.00

$1.00/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Y EDPYves Saint Laurent · Sample · 1.75 ml$3.00$1.67/mlNo comps yet
~2 ml left

Yves Saint Laurent

Y EDP

sample1.75 mlused

$3.00

$1.67/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
MYSLF L’AbsoluYves Saint Laurent · Decant · 3.5 ml$7.00$2.00/mlNo comps yet
Full

Yves Saint Laurent

MYSLF L’Absolu

decant3.5 mlused

$7.00

$2.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Read the original postShow

**BOTTLES FOR SALE**

|House|Fragrance|Fill Level|Bottle ML|Price| |:-|:-|:-|:-|:-| |Al Absar|Saqar (YSL Y & Silver Moutain Water (hybrid dupe)|99.5|100|$25| |Bulgari|Tygar|25|30|$59| |Burberry|Touch EDT|99.5|100|$20| |Givenchy|Gentleman EDP|99.5|100|$50| |Gucci|Guilty Love Edition Pour Homme|99|100|$85| |Guerlain|Santal Pao Rosa|80|100|$249| |Jo Milano Game of Spades|Rouge (Baccarat 540 dupe)|99.5|100|$59| |Michael Malul|Citizen Jack Parfum|98|100|$76| |Michael Malul|French Quarter|97|100|$75| |Rayhaan|Obsidian (Dior Homme Parfum 2014)|90|100|$20| |Rayhaan|Terra (Amouage Outlands)|90|100|$24|

^(Table) ^(formatting) ^(by) [^(ExcelToReddit)](https://xl2redd.it/)

[Bottles for sale pics](https://imgur.com/a/nU2LCQN)

**SAMPLE some great scents at a fraction of the cost of other sellers!**

**BRAND NEW DECANTS FROM PERSONAL COLLECTION**

**(Limited quantities; first come - first served)**

|House|Fragrance|3 ML|5 ML|10 ML| |:-|:-|:-|:-|:-| |Al Absar|Saqar (YSL Y & Silver Moutain Water (hybrid dupe)|$3|$5|$9| |Azzaro|Chrome|$3|$5|$9| |BDK Parfums|Gris Charnel Extrait|$9|$14|$25| |BDK Parfums|Rouge Smoking Extrait|$8|$13|$24| |Bulgari|Tygar|$11|$16|$26| |Burberry|Touch EDT|$5|$9|$14| |Chanel|Allure Homme Sport EDT|$9|$12|$20| |Dolce & Gabbana|The One (2015 batch #5197)|$6|$10|$18| |Ex Nihilo|Blue Talisman EDP|$11|$18|$30| |Ex Nihilo|Blue Talisman Extrait|$15|$24|$47| |Ex Nihilo|Scarlet Sands|$16|$27|$53| |French Avenue|Liquid Brun (Althair dupe)|$3|$5|$9| |Givenchy|Gentleman Reserve Privee|$4|$6|$11| |Givenchy|Gentleman EDP|$4|$6|$11| |Goldfield & Banks|Ingenious Ginger|$7|$11|$20| |Gucci|Guilty Pour Homme EDP|$5|$9|$14| |Gucci|Guilty Love Edition Pour Homme|$9|$12|$20| |Guerlain|Santal Pao Rosa|$10|$21|$39| |Jo Milano Game of Spades|All In (LV City of Stars)|$4|$6|$11| |Jo Milano Game of Spades|Wild Card (Bond No. 9 Lafayette St.)|$4|$6|$11| |Jo Milano Game of Spades|Rouge (Baccarat 540 dupe)|$4|$6|$11| |Louis Vuitton|Imagination|$11|$18|$29| |Louis Vuitton|On the Beach|$11|$18|$29| |Louis Vuitton|Sun Song (OG from 2019)|$14|$20|$35| |Maison Alhambra|Winsome (YSL Tuxedo)|$3|$5|$9| |Maison Asrar|Belgravia (Bal D'Afrique Absolu dupe)|$5|$9|$14| |Michael Malul|Citizen Jack Parfum|$4|$6|$11| |Michael Malul|French Quarter|$4|$6|$11| |Mind Games|French Defense|$10|$15|$28| |Mykonos|Empire (Virgin Island Water & Afternoon Swim dupe)|$6|$10|$18| |Nishane|Ani|$8|$15|$23| |Parfums de Marly|Castley|$8|$11|$20| |Parfums de Marly|Sedley|$9|$12|$22| |Rayhaan|Terra (Amouage Outlands)|$3|$5|$9| |Rayhaan|Obsidian (Dior Homme Parfum 2014)|$3|$5|$9| |Sospiro|Il Padrino|$7|$13|$25| |Swiss Arabian|Tobacco 01|$5|$9|$14| |Tom Ford|Neroli Portofino|$9|$16|$27| |Yves Saint Laurent|6 Place Saint Sulpice|$12|$20|$33|

^(Table) ^(formatting) ^(by) [^(ExcelToReddit)](https://xl2redd.it/)

[Bottles for new decants](https://imgur.com/a/8xdOwsT)

**REPURPOSED DECANTS – Coupla NEW BANGERS IN HERE**

**Take all the REPURPOSED DECANTS for $90 ($124 total value)**

|House|Fragrance|ML|Price| |:-|:-|:-|:-| |ATH|Slut Elixir|13|$50 | |Bond No. 9|Hamptons|1.5|$4  | |Bottega Veneta|Bottega Veneta|2.5|$10 | |Dolce & Gabbana|The One Parfum|4|$6 | |Giorgio Armani|Code EDP|2|$4 | |Gucci|Guilty Pour Homme EDP|1|$2 | |Kay Ali|Vanilla 28|1|$2 | |Lattafa|Maahir legacy|2|$2 | |Lattafa|Dynasty|2|$2 | |Michael Malul|Citizen Jack Parfum|3|$3 | |Montagne Perfume|Ciel Elixir|1.5|$2 | |Prisma|Amethsyt|9.5|$25 | |Rayhaan|Azul|2|$2 | |Yves Saint Laurent|Y EDP|1.75|$3  | |Yves Saint Laurent|L'Absolu|3.5|$7 |

^(Table) ^(formatting) ^(by) [^(ExcelToReddit)](https://xl2redd.it/)

[Repurposed Decants](https://imgur.com/a/SxiKqwM)

PP (Buyer pays G&S fee (+ 2.9%) if not FF), Venmo, CashApp accepted. Buyer pays shipping unless noted or agreed upon.

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

3 days ago$25.00active
3 days ago$14.00active
3 days ago$27.00active
3 days ago$33.00active
3 days ago$50.00active
3 days ago$4.00active
3 days ago$10.00active
3 days ago$25.00active
3 days ago$59.00active
3 days ago$20.00active
3 days ago$50.00active
3 days ago$85.00active
3 days ago$249.00active
3 days ago$59.00active
3 days ago$76.00active
3 days ago$75.00active
3 days ago$20.00active
3 days ago$24.00active
3 days ago$9.00active
3 days ago$9.00active
3 days ago$25.00active
3 days ago$24.00active
3 days ago$26.00active
3 days ago$14.00active
3 days ago$20.00active
3 days ago$18.00active
3 days ago$30.00active
3 days ago$47.00active
3 days ago$53.00active
3 days ago$9.00active
3 days ago$11.00active
3 days ago$11.00active
3 days ago$20.00active
3 days ago$14.00active
3 days ago$20.00active
3 days ago$39.00active
3 days ago$11.00active
3 days ago$11.00active
3 days ago$11.00active
3 days ago$29.00active
3 days ago$29.00active
3 days ago$35.00active
3 days ago$9.00active
3 days ago$14.00active
3 days ago$11.00active
3 days ago$11.00active
3 days ago$28.00active
3 days ago$18.00active
3 days ago$23.00active
3 days ago$20.00active
3 days ago$22.00active
3 days ago$9.00active
3 days ago$9.00active
3 days ago$6.00active
3 days ago$4.00active
3 days ago$2.00active
3 days ago$2.00active
3 days ago$2.00active
3 days ago$2.00active
3 days ago$3.00active
3 days ago$2.00active
3 days ago$25.00active
3 days ago$2.00active
3 days ago$3.00active
3 days ago$7.00active

Asking about Santal Pao Rosa 10 ml · $39