Yves Saint Laurent Y EDP
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.20/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$74median ask · 2 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Yves Saint Laurent Y EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.20/ml
Shipping included
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing1 day ago
Near market · 3 comps
$3.00/ml
Plus $7.50 shipping
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.53/ml
Plus $7.00 shipping
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing2 days ago
33% above market · 3 comps
$4.00/ml
Plus $10.00 shipping
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.50/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing2 days ago
27% under market · 6 comps
$1.90/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing2 days ago
24% above market · 6 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.07/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing2 days ago
11% above market · 6 comps
$2.60/ml
Plus $6.00 shipping
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.67/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing3 days ago
56% under market · 6 comps
$1.20/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing3 days ago
33% under market · 3 comps
$2.00/ml
Shipping included
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.78/ml
Shipping included
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing4 days ago
33% above market · 6 comps
$3.00/ml
Plus $8.00 shipping
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.48/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing5 days ago
37% under market · 6 comps
$1.70/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing5 days ago
24% above market · 6 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing5 days ago
Near market · 3 comps
$3.00/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Yves Saint Laurent Y EDP | u/Secret_Rent642 | 60 ml | partial bottle used | $65.00 $1.20/ml Shipping included | Not enough comps yet | 1 day ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $15.00 $3.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 3 comps | 1 day ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/jhc1106 | 7.5 ml | full bottle | $19.00 $2.53/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $10.00 shipping | 33% above market · 3 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $30.00 $1.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | 27% under market · 6 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 24% above market · 6 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/Imbadwithmoney_____ | 30 ml | decant | $32.00 $1.07/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/Important_Debate_255 | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Plus $6.00 shipping | 11% above market · 6 comps | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/Clubber41 | 1.75 ml | sample used | $3.00 $1.67/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/casual-matt | 10 ml | decant | $12.00 $1.20/ml Shipping not stated | 56% under market · 6 comps | 3 days ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/Inspectorj28 | 5 ml | decant | $10.00 $2.00/ml Shipping included | 33% under market · 3 comps | 3 days ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/Inspectorj28 | 9 ml | decant | $16.00 $1.78/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/Advantageous01 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Plus $8.00 shipping | 33% above market · 6 comps | 4 days ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $74.00 $1.48/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $17.00 $1.70/ml Shipping not stated | 37% under market · 6 comps | 5 days ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 24% above market · 6 comps | 5 days ago |
Yves Saint Laurent Y EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $15.00 $3.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 3 comps | 5 days ago |
Yves Saint Laurent Y EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$0.76/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Yves Saint Laurent Y EDP | u/Effective-Beginning8 | 200 ml | full bottle | $150.00 $0.76/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |