BDK Parfums Rouge Smoking Extrait
View listing11 hours ago
54% above market · 4 comps
$4.90/ml
Plus $7.00 shipping
5 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 11 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for BDK Parfums Rouge Smoking Extrait over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
BDK Parfums Rouge Smoking Extrait
View listing11 hours ago
54% above market · 4 comps
$4.90/ml
Plus $7.00 shipping
BDK Parfums Rouge Smoking Extrait
View listing3 days ago
44% under market · 4 comps
$2.45/ml
Shipping not stated
BDK Parfums Rouge Smoking Extrait
View listing3 days ago
45% under market · 4 comps
$2.40/ml
Shipping not stated
BDK Parfums Rouge Smoking Extrait
View listing3 days ago
54% above market · 4 comps
$4.90/ml
Plus $7.00 shipping
BDK Parfums Rouge Smoking Extrait
View listing4 days ago
6% above market · 4 comps
$3.90/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
BDK Parfums Rouge Smoking Extrait | u/jlpazz | 10 ml | decant | $49.00 $4.90/ml Plus $7.00 shipping | 54% above market · 4 comps | 11 hours ago |
BDK Parfums Rouge Smoking Extrait | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $24.50 $2.45/ml Shipping not stated | 44% under market · 4 comps | 3 days ago |
BDK Parfums Rouge Smoking Extrait | u/Clubber41 | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Shipping not stated | 45% under market · 4 comps | 3 days ago |
BDK Parfums Rouge Smoking Extrait | u/jlpazz | 10 ml | decant | $49.00 $4.90/ml Plus $7.00 shipping | 54% above market · 4 comps | 3 days ago |
BDK Parfums Rouge Smoking Extrait | u/fragdelta | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Plus $6.00 shipping | 6% above market · 4 comps | 4 days ago |