Dolce & Gabbana The One Parfum
View listing9 hours ago
Not enough comps yet
$3.20/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dolce & Gabbana The One Parfum over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dolce & Gabbana The One Parfum
View listing9 hours ago
Not enough comps yet
$3.20/ml
Plus $7.00 shipping
Dolce & Gabbana The One Parfum
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.50/ml
Shipping not stated
Dolce & Gabbana The One Parfum
View listing3 days ago
17% under market · 1 comp
$2.65/ml
Plus $6.00 shipping
Dolce & Gabbana The One Parfum
View listing5 days ago
21% above market · 1 comp
$3.20/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dolce & Gabbana The One Parfum | u/laithe | 5 ml | decant used | $16.00 $3.20/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 9 hours ago |
Dolce & Gabbana The One Parfum | u/Clubber41 | 4 ml | decant used | $6.00 $1.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Dolce & Gabbana The One Parfum | u/fragdelta | 10 ml | decant | $26.50 $2.65/ml Plus $6.00 shipping | 17% under market · 1 comp | 3 days ago |
Dolce & Gabbana The One Parfum | u/NC-BST | 10 ml | decant used | $32.00 $3.20/ml Plus $7.00 shipping | 21% above market · 1 comp | 5 days ago |