French Avenue Liquid Brun
View listing1 day ago
Near market · 2 comps
$0.90/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$26median ask · 2 asks · 2 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for French Avenue Liquid Brun over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
French Avenue Liquid Brun
View listing1 day ago
Near market · 2 comps
$0.90/ml
Shipping not stated
French Avenue Liquid Brun
View listing1 day ago
Near market · 2 comps
$0.90/ml
Shipping not stated
French Avenue Liquid Brun
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$0.80/ml
Shipping not stated
French Avenue Liquid Brun
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$0.26/ml
Shipping not stated
French Avenue Liquid Brun
View listing2 days ago
Near market · 2 comps
$0.90/ml
Shipping not stated
French Avenue Liquid Brun
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$0.74/ml
Plus $7.00 shipping
French Avenue Liquid Brun
View listing6 days ago
35% above market · 2 comps
$0.27/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
French Avenue Liquid Brun | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $9.00 $0.90/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 1 day ago |
French Avenue Liquid Brun | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $9.00 $0.90/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 1 day ago |
French Avenue Liquid Brun | u/Imbadwithmoney_____ | 30 ml | decant | $24.00 $0.80/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
French Avenue Liquid Brun | u/Chrayna | 100 ml | partial bottle used | $26.00 $0.26/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
French Avenue Liquid Brun | u/Clubber41 | 10 ml | decant | $9.00 $0.90/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 2 days ago |
French Avenue Liquid Brun | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $37.00 $0.74/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
French Avenue Liquid Brun | u/AbbreviationsLucky79 | 100 ml | full bottle used | $27.00 $0.27/ml Plus $5.00 shipping | 35% above market · 2 comps | 6 days ago |
French Avenue Liquid Brun
View listing3 days ago
19% above market · 2 comps
$0.25/ml
Shipping included
French Avenue Liquid Brun
View listing3 days ago
42% under market · 2 comps
$0.16/ml
Shipping included
French Avenue Liquid Brun
View listing5 days ago
Not enough comps yet
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
French Avenue Liquid Brun | u/ethnmrrw | 100 ml | full bottle used | $25.00 $0.25/ml Shipping included | 19% above market · 2 comps | 3 days ago |
French Avenue Liquid Brun | u/havertz007 | 100 ml | full bottle used | $15.00 $0.16/ml Shipping included | 42% under market · 2 comps | 3 days ago |
French Avenue Liquid Brun | u/attemptingegodeath | — | partial bottle used | $25.00 Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |