Michael Malul Citizen Jack Parfum
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.10/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$45median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Michael Malul Citizen Jack Parfum over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Michael Malul Citizen Jack Parfum
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.10/ml
Shipping not stated
Michael Malul Citizen Jack Parfum
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.00/ml
Shipping not stated
Michael Malul Citizen Jack Parfum
View listing2 days ago
Not enough comps yet
Shipping not stated
Michael Malul Citizen Jack Parfum
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$0.90/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Michael Malul Citizen Jack Parfum | u/Clubber41 | 10 ml | decant | $11.00 $1.10/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Michael Malul Citizen Jack Parfum | u/Clubber41 | 3 ml | sample used | $3.00 $1.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Michael Malul Citizen Jack Parfum | u/Clubber41 | 100 ml | partial bottle used | $76.00 Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Michael Malul Citizen Jack Parfum | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $45.00 $0.90/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |