Givenchy Gentleman EDP
View listing2 days ago
52% above market · 2 comps
$1.90/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Givenchy Gentleman EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Givenchy Gentleman EDP
View listing2 days ago
52% above market · 2 comps
$1.90/ml
Shipping not stated
Givenchy Gentleman EDP
View listing2 days ago
3% under market · 2 comps
$1.45/ml
Shipping not stated
Givenchy Gentleman EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
Shipping not stated
Givenchy Gentleman EDP
View listing2 days ago
34% under market · 2 comps
$1.10/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Givenchy Gentleman EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | 52% above market · 2 comps | 2 days ago |
Givenchy Gentleman EDP | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $14.50 $1.45/ml Shipping not stated | 3% under market · 2 comps | 2 days ago |
Givenchy Gentleman EDP | u/Clubber41 | 100 ml | partial bottle used | $50.00 Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Givenchy Gentleman EDP | u/Clubber41 | 10 ml | decant | $11.00 $1.10/ml Shipping not stated | 34% under market · 2 comps | 2 days ago |