Louis Vuitton
Imagination
“Louis Vuitton Imagination/Afternoon Swim 2ml $8 | 3ml $11.50 | 5ml $19”
$25.00
$5.00/ml
4% above market · 6 comps · medium confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Louis Vuitton
“Louis Vuitton Imagination/Afternoon Swim 2ml $8 | 3ml $11.50 | 5ml $19”
$25.00
$5.00/ml
4% above market · 6 comps · medium confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Louis Vuitton
“Louis Vuitton Imagination/Afternoon Swim 2ml $8 | 3ml $11.50 | 5ml $19”
$25.00
$5.00/ml
Near market · 2 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
$21.50
$4.30/ml
10% under market · 3 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
$21.50
$4.30/ml
4% under market · 3 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Parfums de Marly
“Parfums De Marly Althair/Percival/Layton/Sedley 2ml $5.50 | 3ml $8 | 5ml $12.50”
$18.50
$3.70/ml
10% under market · 3 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Parfums de Marly
“Parfums De Marly Althair/Percival/Layton/Sedley 2ml $5.50 | 3ml $8 | 5ml $12.50”
$18.50
$3.70/ml
10% under market · 3 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Parfums de Marly
“Parfums De Marly Althair/Percival/Layton/Sedley 2ml $5.50 | 3ml $8 | 5ml $12.50”
$18.50
$3.70/ml
10% under market · 3 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Parfums de Marly
“Parfums De Marly Althair/Percival/Layton/Sedley 2ml $5.50 | 3ml $8 | 5ml $12.50”
$18.50
$3.70/ml
10% under market · 3 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Xerjoff
“Xerjoff Naxos/Renaissance/Erba Gold/Erba Pura/Starlight/Italica 2ml $5 | 3ml $7.50 | 5ml $11”
$17.00
$3.40/ml
19% under market · 4 comps · medium confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Xerjoff
“Xerjoff Naxos/Renaissance/Erba Gold/Erba Pura/Starlight/Italica 2ml $5 | 3ml $7.50 | 5ml $11”
$17.00
$3.40/ml
15% under market · 2 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Xerjoff
“Xerjoff Naxos/Renaissance/Erba Gold/Erba Pura/Starlight/Italica 2ml $5 | 3ml $7.50 | 5ml $11”
Xerjoff
“Xerjoff Naxos/Renaissance/Erba Gold/Erba Pura/Starlight/Italica 2ml $5 | 3ml $7.50 | 5ml $11”
$17.00
$3.40/ml
11% under market · 3 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Xerjoff
“Xerjoff Naxos/Renaissance/Erba Gold/Erba Pura/Starlight/Italica 2ml $5 | 3ml $7.50 | 5ml $11”
$17.00
$3.40/ml
29% under market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Xerjoff
“Xerjoff Naxos/Renaissance/Erba Gold/Erba Pura/Starlight/Italica 2ml $5 | 3ml $7.50 | 5ml $11”
$17.00
$3.40/ml
29% under market · 2 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
$18.50
$3.70/ml
16% under market · 2 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
$18.50
$3.70/ml
10% under market · 2 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
$27.00
$5.40/ml
8% above market · 3 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Bond No. 9
“Bond No 9 Greenwich Village/New York Nights 2ml $6.50 | 3ml $9.50 | 5ml $15”
Bond No. 9
“Bond No 9 Greenwich Village/New York Nights 2ml $6.50 | 3ml $9.50 | 5ml $15”
$21.50
$4.30/ml
Near market · 3 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
$21.50
$4.30/ml
12% under market · 4 comps · medium confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
$24.00
$4.80/ml
20% under market · 2 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
$24.00
$4.80/ml
Near market · 3 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Givenchy
“Private Line Givenchy Enflammé (Super underrated: Vanilla, Coffee, and Tobacco) 2ml $11 | 3ml $16 | 5ml $25”
Goldfield & Banks
“Goldfield & Banks Bohemian Lime/Ingenious Ginger 2ml $4.50 | 3ml $6.50 | 5ml $11”
$17.00
$3.40/ml
8% under market · 2 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Goldfield & Banks
“Goldfield & Banks Bohemian Lime/Ingenious Ginger 2ml $4.50 | 3ml $6.50 | 5ml $11”
$17.00
$3.40/ml
8% under market · 3 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
$18.50
$3.70/ml
6% under market · 4 comps · medium confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Decanting everything in my collection, will beat any price, just shoot me a chat and we can work somethin out! Also I’m very active and will respond very quickly. Add $6 for shipping, orders over $50 get free shipping. $15 minimum order. PayPal F&F, Venmo, and Zelle only [https://imgur.com/a/W7gIPb3](https://imgur.com/a/W7gIPb3)
NOT selling any bottles at the moment, only decants
All orders shipped with tape around the top to prevent any possible leakage, here is an example of what an order might look like: [https://imgur.com/a/MmuLIzM](https://imgur.com/a/MmuLIzM)
Glass 10ml decants available upon request
Louis Vuitton Imagination/Afternoon Swim
2ml $8 | 3ml $11.50 | 5ml $19
Mind Games French Defense
2ml $6.50 | 3ml $9.50 | 5ml $15.50
Creed Aventus Cologne
2ml $6.50 | 3ml $9.50 | 5ml $15.50
Parfums De Marly Althair/Percival/Layton/Sedley
2ml $5.50 | 3ml $8 | 5ml $12.50
Xerjoff Naxos/Renaissance/Erba Gold/Erba Pura/Starlight/Italica
2ml $5 | 3ml $7.50 | 5ml $11
Sospiro Vibrato/Il Padrino
2ml $5.50 | 3ml $8 | 5ml $12.50
Mancera Amore Caffè/Tonka Cola
2ml $4.50 | 3ml $6.50 | 5ml $10
Michael Malul Ocean Noir
2ml $4.50 | 3ml $6.50 | 5ml $10
Killian's Angel Share/Apple Brandy
2ml $9 | 3ml $13 | 5ml $21
Bond No 9 Greenwich Village/New York Nights
2ml $6.50 | 3ml $9.50 | 5ml $15
Initio Rehab/Musk Therapy
2ml $6.50 | 3ml $9.50 | 5ml $15.50
Tom Ford Oud Wood/Tobacco Vanille
2ml $8 | 3ml $12 | 5ml $18
Private Line Givenchy Enflammé (Super underrated: Vanilla, Coffee, and Tobacco)
2ml $11 | 3ml $16 | 5ml $25
Goldfield & Banks Bohemian Lime/Ingenious Ginger
2ml $4.50 | 3ml $6.50 | 5ml $11
Sauvage Elixir
2ml $5 | 3ml $8 | 5ml $12.50
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Enflammé 5 ml · $31