Xerjoff Erba Pura EDP
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.20/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$105median ask · 2 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Xerjoff Erba Pura EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Xerjoff Erba Pura EDP
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.20/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff Erba Pura EDP
View listing1 day ago
11% under market · 3 comps
$3.40/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff Erba Pura EDP
View listing1 day ago
Near market · 3 comps
$3.80/ml
Plus $7.50 shipping
Xerjoff Erba Pura EDP
View listing2 days ago
32% above market · 3 comps
$5.00/ml
Plus $10.00 shipping
Xerjoff Erba Pura EDP
View listing2 days ago
20% above market · 3 comps
$2.70/ml
Shipping not stated
Xerjoff Erba Pura EDP
View listing2 days ago
26% under market · 3 comps
$2.00/ml
Shipping not stated
Xerjoff Erba Pura EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.26/ml
Shipping included
Xerjoff Erba Pura EDP
View listing3 days ago
37% above market · 3 comps
$3.15/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff Erba Pura EDP
View listing5 days ago
15% under market · 3 comps
$2.30/ml
Shipping not stated
Xerjoff Erba Pura EDP
View listing5 days ago
11% above market · 1 comp
$2.10/ml
Shipping included
Xerjoff Erba Pura EDP
View listing5 days ago
Near market · 3 comps
$3.80/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff Erba Pura EDP | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $66.00 $2.20/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Xerjoff Erba Pura EDP | u/Visible_Outcome_3213 | 5 ml | decant | $17.00 $3.40/ml Plus $6.00 shipping | 11% under market · 3 comps | 1 day ago |
Xerjoff Erba Pura EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $19.00 $3.80/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 3 comps | 1 day ago |
Xerjoff Erba Pura EDP | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $10.00 shipping | 32% above market · 3 comps | 2 days ago |
Xerjoff Erba Pura EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $27.00 $2.70/ml Shipping not stated | 20% above market · 3 comps | 2 days ago |
Xerjoff Erba Pura EDP | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $20.00 $2.00/ml Shipping not stated | 26% under market · 3 comps | 2 days ago |
Xerjoff Erba Pura EDP | u/jamodude | 100 ml | full bottle used | $125.00 $1.26/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Xerjoff Erba Pura EDP | u/fragdelta | 10 ml | decant | $31.50 $3.15/ml Plus $6.00 shipping | 37% above market · 3 comps | 3 days ago |
Xerjoff Erba Pura EDP | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $23.00 $2.30/ml Shipping not stated | 15% under market · 3 comps | 5 days ago |
Xerjoff Erba Pura EDP | u/HowdyDutyScuti | 50 ml | full bottle sealed | $105.00 $2.10/ml Shipping included | 11% above market · 1 comp | 5 days ago |
Xerjoff Erba Pura EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $19.00 $3.80/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 3 comps | 5 days ago |
Xerjoff Erba Pura EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
Plus $5.00 shipping
Xerjoff Erba Pura EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
Plus $5.00 shipping
Xerjoff Erba Pura EDP
View listing5 days ago
10% under market · 1 comp
$1.90/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff Erba Pura EDP | u/reevoalex | — | decant used | $7.00 Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Xerjoff Erba Pura EDP | u/reevoalex | — | decant used | $7.00 Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Xerjoff Erba Pura EDP | u/musicislife511 | 50 ml | full bottle used | $95.00 $1.90/ml Shipping included | 10% under market · 1 comp | 5 days ago |