Bond No. 9 Greenwich Village
View listing2 days ago
Unusually low — verify before paying
$1.67/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$190median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Bond No. 9 Greenwich Village over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Bond No. 9 Greenwich Village
View listing2 days ago
Unusually low — verify before paying
$1.67/ml
Shipping not stated
Bond No. 9 Greenwich Village
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.20/ml
Plus $6.00 shipping
Bond No. 9 Greenwich Village
View listing2 days ago
30% under market · 1 comp
$1.79/ml
Shipping included
Bond No. 9 Greenwich Village
View listing2 days ago
5% above market · 2 comps
$2.70/ml
Shipping not stated
Bond No. 9 Greenwich Village
View listing3 days ago
42% above market · 1 comp
$2.54/ml
Shipping not stated
Bond No. 9 Greenwich Village
View listing3 days ago
110% above market · 1 comp
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Bond No. 9 Greenwich Village
View listing5 days ago
6% under market · 2 comps
$2.50/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Bond No. 9 Greenwich Village | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $50.00 $1.67/ml Shipping not stated | Unusually low — verify before paying | 2 days ago |
Bond No. 9 Greenwich Village | u/Visible_Outcome_3213 | 5 ml | decant new open box | $21.00 $4.20/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Bond No. 9 Greenwich Village | u/NoAnalyst1256 | 100 ml | partial bottle used | $175.00 $1.79/ml Shipping included | 30% under market · 1 comp | 2 days ago |
Bond No. 9 Greenwich Village | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $27.00 $2.70/ml Shipping not stated | 5% above market · 2 comps | 2 days ago |
Bond No. 9 Greenwich Village | u/Robbie_stj | 100 ml | partial bottle used | $165.00 $2.54/ml Shipping not stated | 42% above market · 1 comp | 3 days ago |
Bond No. 9 Greenwich Village | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $105.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | 110% above market · 1 comp | 3 days ago |
Bond No. 9 Greenwich Village | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Shipping not stated | 6% under market · 2 comps | 5 days ago |
Bond No. 9 Greenwich Village
View listing3 days ago
8% above market · 2 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Bond No. 9 Greenwich Village
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.90/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Bond No. 9 Greenwich Village | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 8% above market · 2 comps | 3 days ago |
Bond No. 9 Greenwich Village | u/Robbie_stj | 100 ml | full bottle used | $190.00 $1.90/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |