Xerjoff Renaissance
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.20/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$120median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Xerjoff Renaissance over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Xerjoff Renaissance
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.20/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff Renaissance
View listing1 day ago
15% under market · 2 comps
$3.40/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff Renaissance
View listing1 day ago
8% above market · 2 comps
$4.00/ml
Plus $7.50 shipping
Xerjoff Renaissance
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping not stated
Xerjoff Renaissance
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.90/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff Renaissance
View listing5 days ago
8% above market · 2 comps
$4.00/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff Renaissance | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $66.00 $2.20/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Xerjoff Renaissance | u/Visible_Outcome_3213 | 5 ml | decant | $17.00 $3.40/ml Plus $6.00 shipping | 15% under market · 2 comps | 1 day ago |
Xerjoff Renaissance | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $7.50 shipping | 8% above market · 2 comps | 1 day ago |
Xerjoff Renaissance | u/theshiniestbrighstar | 100 ml | swap used | — Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Xerjoff Renaissance | u/fragdelta | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Xerjoff Renaissance | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $7.50 shipping | 8% above market · 2 comps | 5 days ago |
Xerjoff Renaissance
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.26/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff Renaissance | u/Oolongs_Tea | 100 ml | full bottle used | $120.00 $1.26/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |