Xerjoff Italica EDP
View listing3 hours ago
Not enough comps yet
$2.03/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$105median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Xerjoff Italica EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Xerjoff Italica EDP
View listing3 hours ago
Not enough comps yet
$2.03/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff Italica EDP
View listing15 hours ago
17% above market · 2 comps
$4.80/ml
Shipping not stated
Xerjoff Italica EDP
View listing2 days ago
29% under market · 2 comps
$3.40/ml
Plus $6.00 shipping
Xerjoff Italica EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.17/ml
Shipping not stated
Xerjoff Italica EDP
View listing4 days ago
17% above market · 2 comps
$4.80/ml
Shipping not stated
Xerjoff Italica EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$2.90/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Xerjoff Italica EDP | u/fragrancegeek | 30 ml | decant | $61.00 $2.03/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 hours ago |
Xerjoff Italica EDP | u/jlpazz | 5 ml | decant | $24.00 $4.80/ml Shipping not stated | 17% above market · 2 comps | 15 hours ago |
Xerjoff Italica EDP | u/Visible_Outcome_3213 | 5 ml | decant | $17.00 $3.40/ml Plus $6.00 shipping | 29% under market · 2 comps | 2 days ago |
Xerjoff Italica EDP | u/USATop-Investor-2019 | 100 ml | full bottle new open box | $105.00 $1.17/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Xerjoff Italica EDP | u/jlpazz | 5 ml | decant | $24.00 $4.80/ml Shipping not stated | 17% above market · 2 comps | 4 days ago |
Xerjoff Italica EDP | u/fragdelta | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |