Initio Rehab
View listing1 day ago
25% under market · 6 comps
$2.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$170median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Initio Rehab over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Initio Rehab
View listing1 day ago
25% under market · 6 comps
$2.50/ml
Shipping not stated
Initio Rehab
View listing2 days ago
5% above market · 6 comps
$3.30/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Rehab
View listing3 days ago
Near market · 3 comps
$4.30/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Rehab
View listing3 days ago
34% under market · 3 comps
$2.90/ml
Shipping not stated
Initio Rehab
View listing3 days ago
40% above market · 3 comps
$6.00/ml
Plus $10.00 shipping
Initio Rehab
View listing3 days ago
13% under market · 6 comps
$2.90/ml
Plus $4.00 shipping
Initio Rehab
View listing3 days ago
10% above market · 6 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Initio Rehab
View listing4 days ago
32% above market · 6 comps
$4.10/ml
Shipping not stated
Initio Rehab
View listing5 days ago
18% under market · 6 comps
$2.75/ml
Plus $7.00 shipping
Initio Rehab
View listing7 days ago
10% above market · 6 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Initio Rehab
View listing7 days ago
Near market · 3 comps
$4.40/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Initio Rehab | u/Beejguch | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Shipping not stated | 25% under market · 6 comps | 1 day ago |
Initio Rehab | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $33.00 $3.30/ml Plus $6.00 shipping | 5% above market · 6 comps | 2 days ago |
Initio Rehab | u/Visible_Outcome_3213 | 5 ml | decant | $21.50 $4.30/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 3 comps | 3 days ago |
Initio Rehab | u/youme211 | 5 ml | decant | $14.50 $2.90/ml Shipping not stated | 34% under market · 3 comps | 3 days ago |
Initio Rehab | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $30.00 $6.00/ml Plus $10.00 shipping | 40% above market · 3 comps | 3 days ago |
Initio Rehab | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $4.00 shipping | 13% under market · 6 comps | 3 days ago |
Initio Rehab | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | 10% above market · 6 comps | 3 days ago |
Initio Rehab | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $41.00 $4.10/ml Shipping not stated | 32% above market · 6 comps | 4 days ago |
Initio Rehab | u/Far_Day499 | 10 ml | decant used | $22.00 $2.75/ml Plus $7.00 shipping | 18% under market · 6 comps | 5 days ago |
Initio Rehab | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | 10% above market · 6 comps | 7 days ago |
Initio Rehab | u/youme211 | 5 ml | decant | $22.00 $4.40/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 3 comps | 7 days ago |
Initio Rehab
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.89/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Initio Rehab | u/3ClassiC | 90 ml | full bottle | $170.00 $1.89/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |