Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 2 hours ago by u/Popadocka · 3 comments

Fragrance Decants — Louis Vuitton, Sospiro, City Rhythm, PDM, Roja, Guerlain, Creed & More

Listing photos

38 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Birth Of VenusArgos · Decant · 10 ml$35.00$3.50/mlNear market
Full
decant10 ml

$35.00

$3.50/ml

Near market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Summer MinkBetter World Fragrance House by Drake · Decant · 10 ml$32.00$3.20/mlNo comps yet
Full

Better World Fragrance House by Drake

Summer Mink

decant10 ml

$32.00

$3.20/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Cloudar (pre-order)Better World Fragrance House by Drake · Decant · 10 ml$31.00$3.10/mlNo comps yet
Full

Better World Fragrance House by Drake

Cloudar (pre-order)

decant10 ml

$31.00

$3.10/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Bleu de Chanel EDTChanel · Decant · 10 ml$23.00$2.30/ml21% above market
Full
decant10 ml

$23.00

$2.30/ml

21% above market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
DCCity Rhythm · Decant · 10 ml$28.00$2.80/ml12% under market
Full

City Rhythm

DC

decant10 ml

$28.00

$2.80/ml

12% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
SavannahCity Rhythm · Decant · 10 ml$35.00$3.50/mlNo comps yet
Full

City Rhythm

Savannah

decant10 ml

$35.00

$3.50/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Red Tea VetiverClive Christian · Decant · 10 ml$47.00$4.70/mlNo comps yet
Full

Clive Christian

Red Tea Vetiver

decant10 ml

$47.00

$4.70/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Royal WaterCreed · Decant · 30 ml$101.99$3.40/ml31% under market
Full
decant30 ml

$101.99

$3.40/ml

31% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Sauvage EDTDior · Decant · 10 ml$20.00$2.00/ml33% above market
Full
decant10 ml

$20.00

$2.00/ml

33% above market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Light Blue Summer VibesDolce & Gabbana · Decant · 10 ml$17.00$1.70/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$17.00

$1.70/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
The One Men EDTDolce & Gabbana · Decant · 10 ml$20.00$2.00/mlNo comps yet
Full

Dolce & Gabbana

The One Men EDT

decant10 ml

$20.00

$2.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
AkoyaGissah · Decant · 10 ml$21.00$2.10/mlNo comps yet
Full

Gissah

Akoya

decant10 ml

$21.00

$2.10/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Pêche MirageGuerlain · Decant · 30 ml$90.00$3.00/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$90.00

$3.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Wild RushInitio · Decant · 10 ml$45.00$4.50/ml32% above market
Full

Initio

Wild Rush

decant10 ml

$45.00

$4.50/ml

32% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Le Beau ParfumJean Paul Gaultier · Decant · 10 ml$18.00$1.80/ml22% under market
Full

Jean Paul Gaultier

Le Beau Parfum

decant10 ml

$18.00

$1.80/ml

22% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Afternoon SwimLouis Vuitton · Decant · 10 ml$37.00$3.70/ml6% above market
Full

Louis Vuitton

Afternoon Swim

decant10 ml

$37.00

$3.70/ml

6% above market · 14 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
ImaginationLouis Vuitton · Decant · 10 ml$37.00$3.70/ml6% above market
Full

Louis Vuitton

Imagination

decant10 ml

$37.00

$3.70/ml

6% above market · 17 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Tea StormLouis Vuitton · Decant · 5 ml$32.00$6.40/ml17% above market
Full

Louis Vuitton

Tea Storm

decant5 ml

$32.00

$6.40/ml

17% above market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Zest and VetiverMichael Malul · Decant · 10 ml$20.00$2.00/mlNo comps yet
Full

Michael Malul

Zest and Vetiver

decant10 ml

$20.00

$2.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
1 Million ElixirPaco Rabanne · Decant · 10 ml$18.50$1.85/mlNear market
Full

Paco Rabanne

1 Million Elixir

decant10 ml

$18.50

$1.85/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
LaytonParfums de Marly · Decant · 10 ml$27.00$2.70/ml7% under market
Full

Parfums de Marly

Layton

decant10 ml

$27.00

$2.70/ml

7% under market · 11 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
OajanParfums de Marly · Decant · 10 ml$32.00$3.20/ml6% under market
Full

Parfums de Marly

Oajan

decant10 ml

$32.00

$3.20/ml

6% under market · 13 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Art 03 Legni Dolci BruciatiProfumi d’Art × Armaf · Decant · 10 ml$19.00$1.90/mlNo comps yet
Full

Profumi d’Art × Armaf

Art 03 Legni Dolci Bruciati

decant10 ml

$19.00

$1.90/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Lost in ParisRoja Parfums · Decant · 10 ml$86.00$8.60/ml10% above market
Full

Roja Parfums

Lost in Paris

decant10 ml

$86.00

$8.60/ml

10% above market · 5 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
VibratoSospiro · Decant · 10 ml$32.00$3.20/ml3% above market
Full

Sospiro

Vibrato

decant10 ml

$32.00

$3.20/ml

3% above market · 14 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
ContraltoSospiro · Decant · 10 ml$32.00$3.20/ml3% under market
Full

Sospiro

Contralto

decant10 ml

$32.00

$3.20/ml

3% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Il PadrinoSospiro · Decant · 10 ml$32.00$3.20/ml3% under market
Full

Sospiro

Il Padrino

decant10 ml

$32.00

$3.20/ml

3% under market · 8 comps · high confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Tobacco VanilleTom Ford · Decant · 10 ml$34.00$3.40/ml47% under market
Full
decant10 ml

$34.00

$3.40/ml

47% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Fucking FabulousTom Ford · Decant · 10 ml$32.00$3.20/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$32.00

$3.20/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
MYSLF EDPYves Saint Laurent · Decant · 10 ml$27.00$2.70/ml35% above market
Full

Yves Saint Laurent

MYSLF EDP

decant10 ml

$27.00

$2.70/ml

35% above market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Baccarat Rouge 540 EDPMaison Francis Kurkdjian · Decant · 10 ml$34.00$3.40/ml36% above market
Full

Maison Francis Kurkdjian

Baccarat Rouge 540 EDP

decant10 ml

$34.00

$3.40/ml

36% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
SorrentoMykonos · Decant · 10 ml$22.99$2.30/mlNo comps yet
Full

Mykonos

Sorrento

decant10 ml

$22.99

$2.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
DreamscapeMykonos · Decant · 10 ml$22.99$2.30/mlNo comps yet
Full

Mykonos

Dreamscape

decant10 ml

$22.99

$2.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
ReflectionMykonos · Decant · 10 ml$22.99$2.30/mlNo comps yet
Full

Mykonos

Reflection

decant10 ml

$22.99

$2.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Milk DropsMykonos · Decant · 10 ml$22.99$2.30/mlNo comps yet
Full

Mykonos

Milk Drops

decant10 ml

$22.99

$2.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Pink DropsMykonos · Decant · 10 ml$22.99$2.30/mlNo comps yet
Full

Mykonos

Pink Drops

decant10 ml

$22.99

$2.30/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Stronger With You IntenselyEmporio Armani · Decant · 10 ml$21.99$2.20/ml8% under market
Full
decant10 ml

$21.99

$2.20/ml

8% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
VantageRayhaan · Decant · 10 ml$27.00$2.70/mlNo comps yet
Full

Rayhaan

Vantage

decant10 ml

$27.00

$2.70/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Read the original postShow

[bottles](https://imgur.com/a/HShXBnl) SHIPS OUT TOMORROW fragrance decants from my personal collection. ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ NEWLY ADDED Louis Vuitton Tea Storm Louis Vuitton Imagination Roja Lost in Paris Sospiro Contralto Sospiro Il Padrino MFK Baccarat Rouge 540 EDP Mykonos Sorrento Mykonos Dreamscape Mykonos Reflection Mykonos Milk Drops Mykonos Pink Drops Stronger With You Intensely Rayhaan Vantage ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ SHIPPING $7 CONUS shipping

Free shipping on orders of $65+

PAYMENT PayPal Goods & Services Please add 3% for the G&S fee. Comment before chatting.

PACKAGING PTFE-sealed, individually bagged, and protected with a bubble sleeve. Ships in a black box with crinkle paper. Includes a thank-you card, scripture card, and blotter strips with multi-item orders. ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ FRAGRANCE LIST ARGOS Birth of Venus — 2 mL $8 | 5 mL $17 | 10 mL $28

BETTER WORLD FRAGRANCE HOUSE Summer Mink — 2 mL $4 | 5 mL $14 | 10 mL $25 Cloudar — 2 mL $5 | 5 mL $14 | 10 mL $24

CHANEL Bleu de Chanel EDT — 2 mL $5 | 5 mL $12 | 10 mL $16

CITY RHYTHM DC — LOW — 2 mL $6 | 5 mL $15 | 10 mL $21 2654 — LOW — 5 mL $15 | 10 mL $28 Savannah — LOW — 5 mL $15 | 10 mL $28 Miami / Key West — SOLD OUT City Rhythm metal caps — $15 each (8 available)

CLIVE CHRISTIAN Red Tea Vetiver — 2 mL $10 | 5 mL $22 | 10 mL $40

CREED Royal Water — 2015 batch C3615Y01 — 1 mL $3.99 | 2 mL $6.99 | 5 mL $16.99 | 10 mL $29.99 | 30 mL $94.99

DIOR Sauvage EDT — 2019 batch 0J02 — 2 mL $5 | 5 mL $8 | 10 mL $13

DOLCE & GABBANA Light Blue Summer Vibes — 2 mL $3 | 5 mL $5 | 10 mL $10 The One Men EDT — Vintage batch 0293FM — 5 mL $7.99 | 10 mL $13

GISSAH Akoya — 5 mL $8 | 10 mL $14

GUERLAIN Pêche Mirage — 5 mL $15 | 10 mL $30 | 30 mL $90 shipped

INITIO Wild Rush — 5 mL $20 | 10 mL $38

JEAN PAUL GAULTIER Le Beau Le Parfum — 5 mL $7 | 10 mL $11

LOUIS VUITTON Afternoon Swim — 5 mL $16 | 10 mL $30 Imagination — 5 mL $16 | 10 mL $30 Tea Storm — 1 mL $7 | 2 mL $12 | 5 mL $25

MICHAEL MALUL Zest + Vetiver — 5 mL $8 | 10 mL $13

PACO RABANNE 1 Million Elixir — 5 mL $6.50 | 10 mL $11.50

PARFUMS DE MARLY Layton — 5 mL $12 | 10 mL $20 Oajan — 5 mL $13 | 10 mL $25

PROFUMI D’ART × ARMAF Art 03 Legni Dolci Bruciati — 5 mL $7 | 10 mL $12

ROJA Lost in Paris — 5 mL $40 | 10 mL $79

SOSPIRO Vibrato — 5 mL $15 | 10 mL $25 Contralto — 2 mL $6 | 5 mL $15 | 10 mL $25 Il Padrino — 2 mL $6 | 5 mL $15 | 10 mL $25

TOM FORD Tobacco Vanille — 5 mL $15 | 10 mL $27 Fucking Fabulous — 5 mL $15 | 10 mL $25

YVES SAINT LAURENT MYSLF EDP — 5 mL $13 | 10 mL $20

MFK Baccarat Rouge 540 EDP — 2 mL $5.99 | 5 mL $17.99 | 10 mL $27

MYKONOS Sorrento — Inspired by Sospiro Vibrato and Goldfield & Banks Ingenious Ginger — 2 mL $3.99 | 5 mL $9.99 | 10 mL $15.99

Dreamscape — Inspired by Stéphane Humbert Lucas God of Fire — 2 mL $3.99 | 5 mL $9.99 | 10 mL $15.99

Reflection — Inspired by Louis Vuitton Symphony — 2 mL $3.99 | 5 mL $9.99 | 10 mL $15.99

Milk Drops — Inspired by Commodity Milk — 2 mL $3.99 | 5 mL $9.99 | 10 mL $15.99

Pink Drops — Inspired by Giardini di Toscana Bianco Latte — 2 mL $3.99 | 5 mL $9.99 | 10 mL $15.99

STRONGER WITH YOU Intensely — 2 mL $3.99 | 5 mL $7.99 | 10 mL $14.99

RAYHAAN Vantage — 2 mL $4 | 5 mL $10 | 10 mL $20 - inspired by Amouage decision

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 hours ago$35.00active
2 hours ago$32.00active
2 hours ago$31.00active
2 hours ago$23.00active
2 hours ago$28.00active
2 hours ago$35.00active
2 hours ago$47.00active
2 hours ago$101.99active
2 hours ago$20.00active
2 hours ago$17.00active
2 hours ago$20.00active
2 hours ago$21.00active
2 hours ago$90.00active
2 hours ago$45.00active
2 hours ago$18.00active
2 hours ago$37.00active
2 hours ago$37.00active
2 hours ago$32.00active
2 hours ago$20.00active
2 hours ago$18.50active
2 hours ago$27.00active
2 hours ago$32.00active
2 hours ago$19.00active
2 hours ago$86.00active
2 hours ago$32.00active
2 hours ago$32.00active
2 hours ago$32.00active
2 hours ago$34.00active
2 hours ago$32.00active
2 hours ago$27.00active
2 hours ago$34.00active
2 hours ago$22.99active
2 hours ago$22.99active
2 hours ago$22.99active
2 hours ago$22.99active
2 hours ago$22.99active
2 hours ago$21.99active
2 hours ago$27.00active

This seller asks for a comment on the post before messaging.