Roja Parfums Lost in Paris
View listing1 hour ago
8% above market · 3 comps
$7.80/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Prices for Roja Parfums Lost in Paris over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Roja Parfums Lost in Paris
View listing1 hour ago
8% above market · 3 comps
$7.80/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Lost in Paris
View listing2 days ago
8% under market · 3 comps
$7.20/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Lost in Paris
View listing3 days ago
8% above market · 3 comps
$7.80/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Lost in Paris
View listing5 days ago
8% under market · 3 comps
$7.20/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Roja Parfums Lost in Paris | u/jlpazz | 10 ml | decant | $78.00 $7.80/ml Shipping not stated | 8% above market · 3 comps | 1 hour ago |
Roja Parfums Lost in Paris | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $72.00 $7.20/ml Shipping not stated | 8% under market · 3 comps | 2 days ago |
Roja Parfums Lost in Paris | u/jlpazz | 10 ml | decant | $78.00 $7.80/ml Shipping not stated | 8% above market · 3 comps | 3 days ago |
Roja Parfums Lost in Paris | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $72.00 $7.20/ml Shipping not stated | 8% under market · 3 comps | 5 days ago |