Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing4 hours ago
5% above market · 7 comps
$2.08/ml
Plus $6.00 shipping
27 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 4 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$216median ask · 17 asks · 4 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing4 hours ago
5% above market · 7 comps
$2.08/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing4 hours ago
5% above market · 7 comps
$2.10/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing4 hours ago
Near market · 9 comps
$2.94/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing4 hours ago
13% under market · 2 comps
$3.86/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing4 hours ago
5% under market · 7 comps
$1.98/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing4 hours ago
Not enough comps yet
$2.50/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing1 day ago
7% under market · 9 comps
$2.79/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing1 day ago
10% under market · 9 comps
$2.71/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$6.50/ml
Plus $7.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing3 days ago
7% under market · 9 comps
$2.79/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing3 days ago
5% under market · 7 comps
$1.98/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing3 days ago
5% under market · 7 comps
$1.98/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing3 days ago
4% above market · 9 comps
$3.07/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing3 days ago
12% above market · 9 comps
$3.29/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing3 days ago
5% above market · 9 comps
$3.09/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.13/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing3 days ago
5% above market · 7 comps
$2.08/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing3 days ago
6% above market · 7 comps
$2.10/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing3 days ago
Near market · 9 comps
$3.00/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
$6.50/ml
Plus $7.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing5 days ago
49% above market · 2 comps
$5.43/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle used | $416.00 $2.08/ml Plus $6.00 shipping | 5% above market · 7 comps | 4 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle used | $416.00 $2.10/ml Plus $6.00 shipping | 5% above market · 7 comps | 4 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/jravitz | 70 ml | full bottle used | $206.00 $2.94/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 9 comps | 4 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/jravitz | 35 ml | full bottle used | $135.00 $3.86/ml Plus $6.00 shipping | 13% under market · 2 comps | 4 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle used | $396.00 $1.98/ml Plus $6.00 shipping | 5% under market · 7 comps | 4 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/USATop-Investor-2019 | 70 ml | full bottle | $195.00 $2.79/ml Shipping included | 7% under market · 9 comps | 1 day ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/USATop-Investor-2019 | 70 ml | full bottle | $190.00 $2.71/ml Shipping included | 10% under market · 9 comps | 1 day ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/jhc1106 | 2 ml | sample | $13.00 $6.50/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/Burrzky | 70 ml | full bottle used | $195.00 $2.79/ml Shipping included | 7% under market · 9 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/Burrzky | 200 ml | full bottle used | $395.00 $1.98/ml Shipping included | 5% under market · 7 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/Burrzky | 200 ml | full bottle used | $395.00 $1.98/ml Shipping included | 5% under market · 7 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/Burrzky | 70 ml | full bottle used | $215.00 $3.07/ml Shipping included | 4% above market · 9 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/Burrzky | 70 ml | full bottle sealed | $230.00 $3.29/ml Shipping included | 12% above market · 9 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/jravitz | 70 ml | full bottle used | $216.00 $3.09/ml Plus $6.00 shipping | 5% above market · 9 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/jravitz | 200 ml | partial bottle used | $421.00 $2.13/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/jravitz | 200 ml | full bottle used | $416.00 $2.08/ml Plus $6.00 shipping | 5% above market · 7 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/ComprehensiveTower71 | 200 ml | full bottle new open box | $420.00 $2.10/ml Shipping included | 6% above market · 7 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/ComprehensiveTower71 | 70 ml | partial bottle used | $200.00 Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/ComprehensiveTower71 | 70 ml | full bottle new open box | $210.00 $3.00/ml Shipping included | Near market · 9 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/jhc1106 | 2 ml | sample new open box | $13.00 $6.50/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/HowdyDutyScuti | 35 ml | full bottle sealed | $190.00 $5.43/ml Shipping included | 49% above market · 2 comps | 5 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing3 days ago
26% under market · 2 comps
$3.43/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing3 days ago
12% under market · 9 comps
$2.64/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$13.00/ml
Plus $7.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing4 days ago
34% above market · 9 comps
$3.93/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
View listing5 days ago
15% under market · 7 comps
$1.78/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/Burrzky | 35 ml | full bottle used | $120.00 $3.43/ml Shipping included | 26% under market · 2 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/Burrzky | 70 ml | full bottle used | $185.00 $2.64/ml Shipping included | 12% under market · 9 comps | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/jhc1106 | 2 ml | decant | $26.00 $13.00/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/dunkinnd | 70 ml | full bottle new open box | $275.00 $3.93/ml Shipping included | 34% above market · 9 comps | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP | u/xKarmaa | 200 ml | full bottle used | $355.00 $1.78/ml Shipping included | 15% under market · 7 comps | 5 days ago |