Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 2 days ago by u/Imbadwithmoney_____ · 5 comments

🔥 Sample Before You Blind-Buy! | 100+ Fragrances: Maison Margiela, Creed, Louis Vuitton, PDM, Xerjoff, Ex Nihilo, Bvlgari Tygar, Sospiro Vibrato, Ingenious Ginger, SHL God Of Fire, Mykonos, Byredo Bal d'Afrique, Bujairami, Montagne, Rasasi, Rayhaan, and more! | Custom Hybrids

101 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

9pm Night OutAfnan · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Lynked FreedomAfnan · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Supremacy Collector’s EditionAfnan · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Turathi Blue EDPAfnan · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
MarwaArabiyat Prestige · Decant · 30 ml$24.00$0.80/ml3% above market
Full

Arabiyat Prestige

Marwa

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

3% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
MarwaArabiyat Prestige · Decant · 30 ml$24.00$0.80/ml3% above market
Full

Arabiyat Prestige

Marwa

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

3% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Absolute IceAtralia · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
HecticBujairami · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Hectic

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
KingsmanBujairami · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Kingsman

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Next LevelBujairami · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Next Level

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
PowerBujairami · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Power

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
PsychoBujairami · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Psycho

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Say LessBujairami · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Say Less

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Too Damn GoodBujairami · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Bujairami

Too Damn Good

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Touch For Men EDTBurberry · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Le Gemme TygarBvlgari · Decant · 30 ml$116.00$3.87/ml8% above market
Full
decant30 ml

$116.00

$3.87/ml

8% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Bal d'Afrique AbsoluByredo · Decant · 30 ml$124.00$4.13/ml9% above market
Full
decant30 ml

$124.00

$4.13/ml

9% above market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Virgin Island WaterCreed · Decant · 30 ml$72.00$2.40/ml28% under market
Full
decant30 ml

$72.00

$2.40/ml

28% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Sauvage ElixirDior · Decant · 30 ml$68.00$2.27/ml12% under market
Full
decant30 ml

$68.00

$2.27/ml

12% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Speed Legends EDPEx Nihilo · Decant · 30 ml$104.00$3.47/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$104.00

$3.47/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
LuciusFragrance du Bois · Decant · 30 ml$81.00$2.70/mlNo comps yet
Full

Fragrance du Bois

Lucius

decant30 ml

$81.00

$2.70/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Aromatix FrostbiteFrench Avenue · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

French Avenue

Aromatix Frostbite

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Liquid BrunFrench Avenue · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

French Avenue

Liquid Brun

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Stronger With You IntenselyGiorgio Armani · Decant · 30 ml$32.00$1.07/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$32.00

$1.07/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Ingenious GingerGoldfield & Banks · Decant · 30 ml$54.00$1.80/ml21% under market
Full

Goldfield & Banks

Ingenious Ginger

decant30 ml

$54.00

$1.80/ml

21% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Mango IceGulf Orchid · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Gulf Orchid

Mango Ice

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Bottled ElixirHugo Boss · Decant · 30 ml$32.00$1.07/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$32.00

$1.07/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Boss Bottled Triumph ElixirHugo Boss · Decant · 30 ml$32.00$1.07/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$32.00

$1.07/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
IIIKajal · Decant · 30 ml$68.00$2.27/mlNo comps yet
Full

Kajal

III

decant30 ml

$68.00

$2.27/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
IslandKhadlaj · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Khadlaj

Island

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Karus Gold AbsoluKhadlaj · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Shiyaaka for MenKhadlaj · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Shiyaaka SkyKhadlaj · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
AsadLattafa · Decant · 30 ml$24.00$0.80/ml36% above market
Full

Lattafa

Asad

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

36% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
DynastyLattafa · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Lattafa

Dynasty

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Khamrah WahaLattafa · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Maahir LegacyLattafa · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Musamam Black IntenseLattafa · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
ImaginationLouis Vuitton · Decant · 30 ml$94.00$3.13/ml6% above market
Full

Louis Vuitton

Imagination

decant30 ml

$94.00

$3.13/ml

6% above market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Fustaq L'OceanLuniche · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Qaib White TieLuniche · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Jean Lowe ImmortelMaison Alhambra · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Maison Alhambra

Jean Lowe Immortel

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
BelgraviaMaison Asrar · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Maison Asrar

Belgravia

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
MajestyMaison Asrar · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Maison Asrar

Majesty

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
VanguardMaison Asrar · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Maison Asrar

Vanguard

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Replica By the FireplaceMaison Margiela · Decant · 30 ml$32.00$1.07/ml19% under market
Full
decant30 ml

$32.00

$1.07/ml

19% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Jazz ClubMaison Margiela · Decant · 30 ml$32.00$1.07/mlNo comps yet
Full

Maison Margiela

Jazz Club

decant30 ml

$32.00

$1.07/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
BlockadeMind Games · Decant · 30 ml$72.00$2.40/ml26% under market
Full

Mind Games

Blockade

decant30 ml

$72.00

$2.40/ml

26% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Elysian FraicheMontagne Parfums · Decant · 10 ml$12.00$1.20/mlNo comps yet
Full

Montagne Parfums

Elysian Fraiche

decant10 ml

$12.00

$1.20/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
HarmonyMontagne Parfums · Decant · 10 ml$12.00$1.20/ml11% under market
Full

Montagne Parfums

Harmony

decant10 ml

$12.00

$1.20/ml

11% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
ImaginaryMontagne Parfums · Decant · 10 ml$12.00$1.20/ml17% under market
Full

Montagne Parfums

Imaginary

decant10 ml

$12.00

$1.20/ml

17% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Legend EDPMontblanc · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Montblanc

Legend EDP

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
ConstantineMykonos · Decant · 30 ml$28.00$0.93/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$28.00

$0.93/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
DreamscapeMykonos · Decant · 30 ml$28.00$0.93/mlNo comps yet
Full

Mykonos

Dreamscape

decant30 ml

$28.00

$0.93/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
GlitchMykonos · Decant · 30 ml$28.00$0.93/mlNo comps yet
Full

Mykonos

Glitch

decant30 ml

$28.00

$0.93/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
ImperiumMykonos · Decant · 30 ml$28.00$0.93/mlNo comps yet
Full

Mykonos

Imperium

decant30 ml

$28.00

$0.93/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
InceptionMykonos · Decant · 30 ml$28.00$0.93/mlNo comps yet
Full

Mykonos

Inception

decant30 ml

$28.00

$0.93/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
InfernoMykonos · Decant · 30 ml$28.00$0.93/mlNo comps yet
Full

Mykonos

Inferno

decant30 ml

$28.00

$0.93/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
LuminosMykonos · Decant · 30 ml$28.00$0.93/mlNo comps yet
Full

Mykonos

Luminos

decant30 ml

$28.00

$0.93/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
MarbellaMykonos · Decant · 30 ml$28.00$0.93/mlNo comps yet
Full

Mykonos

Marbella

decant30 ml

$28.00

$0.93/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
NautilusMykonos · Decant · 30 ml$28.00$0.93/mlNo comps yet
Full

Mykonos

Nautilus

decant30 ml

$28.00

$0.93/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Slow LivingMykonos · Decant · 30 ml$28.00$0.93/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$28.00

$0.93/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
UntamedMykonos · Decant · 30 ml$28.00$0.93/mlNo comps yet
Full

Mykonos

Untamed

decant30 ml

$28.00

$0.93/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
SamaNusuk · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Nusuk

Sama

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
GreenleyParfums de Marly · Decant · 30 ml$68.00$2.27/mlNear market
Full

Parfums de Marly

Greenley

decant30 ml

$68.00

$2.27/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
LaytonParfums de Marly · Decant · 30 ml$68.00$2.27/ml13% above market
Full

Parfums de Marly

Layton

decant30 ml

$68.00

$2.27/ml

13% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Mawj Moscow Mule EDPParis Corner · Decant · 30 ml$24.00$0.80/ml20% above market
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

20% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
AneloPernoire · Decant · 10 ml$64.00$6.40/mlNear market
Full

Pernoire

Anelo

decant10 ml

$64.00

$6.40/ml

Near market · 4 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
YumaPernoire · Decant · 10 ml$64.00$6.40/mlNear market
Full

Pernoire

Yuma

decant10 ml

$64.00

$6.40/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
L'Homme (PUIG formulation (longer lasting))Prada · Decant · 30 ml$32.00$1.07/ml26% under market
Full
decant30 ml

$32.00

$1.07/ml

26% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Paradigme EDPPrada · Decant · 30 ml$32.00$1.07/ml26% under market
Full
decant30 ml

$32.00

$1.07/ml

26% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Hawas BlackRasasi · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Hawas FireRasasi · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Hawas for HimRasasi · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Hawas HighnessRasasi · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Hawas for Him IceRasasi · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Hawas NautilusRasasi · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Hawas SapphireRasasi · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Hawas ThunderRasasi · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
AquaticaRayhaan · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Rayhaan

Aquatica

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
AzulRayhaan · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Rayhaan

Azul

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Cedrus BlancRayhaan · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
CoriumRayhaan · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Rayhaan

Corium

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Jungle VibeRayhaan · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Nava SolRayhaan · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Rayhaan

Nava Sol

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
TerraRayhaan · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Rayhaan

Terra

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
FreezeRiiffs · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Riiffs

Freeze

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Erba Pura MagicaSospiro · Decant · 30 ml$68.00$2.27/mlNo comps yet
Full
decant30 ml

$68.00

$2.27/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Il PadrinoSospiro · Decant · 30 ml$68.00$2.27/mlNo comps yet
Full

Sospiro

Il Padrino

decant30 ml

$68.00

$2.27/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
VibratoSospiro · Decant · 30 ml$68.00$2.27/ml6% under market
Full

Sospiro

Vibrato

decant30 ml

$68.00

$2.27/ml

6% under market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
VibratoSospiro · Decant · 30 ml$72.00$2.40/ml6% above market
Full

Sospiro

Vibrato

decant30 ml

$72.00

$2.40/ml

6% above market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
God of FireStephane Humbert Lucas · Decant · 10 ml$38.00$3.80/ml17% under market
Full

Stephane Humbert Lucas

God of Fire

decant10 ml

$38.00

$3.80/ml

17% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
AsteriaVelixir · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Velixir

Asteria

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
IcarusVelixir · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Velixir

Icarus

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
MorpheusVelixir · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Velixir

Morpheus

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
PoseidonVelixir · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Velixir

Poseidon

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
UranusVelixir · Decant · 30 ml$24.00$0.80/mlNo comps yet
Full

Velixir

Uranus

decant30 ml

$24.00

$0.80/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
AccentoXerjoff · Decant · 30 ml$68.00$2.27/mlNo comps yet
Full

Xerjoff

Accento

decant30 ml

$68.00

$2.27/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Erba Gold EDPXerjoff · Decant · 10 ml$24.00$2.40/ml20% under market
Full
decant10 ml

$24.00

$2.40/ml

20% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
NaxosXerjoff · Decant · 30 ml$68.00$2.27/ml3% above market
Full

Xerjoff

Naxos

decant30 ml

$68.00

$2.27/ml

3% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Y EDPYves Saint Laurent · Decant · 30 ml$32.00$1.07/mlNo comps yet
Full

Yves Saint Laurent

Y EDP

decant30 ml

$32.00

$1.07/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Read the original postShow

Hello fragranceswap! I got some great prices on decants for you all!

# SHOP UPDATES (09/30/2026)

* Price Adjustments: The pricing on some fragrances felt unfair so they have been lowered. Enjoy the savings! * Removing 3ml Decant Option: I am slowing removing the 3mls from my catalog for sale. I will sell them until they're gone. * Decant Spreadsheet Update: Overhauled the Google Sheets to be quick and user friendly.

# House Keeping

* Sizes: 2ml | 3ml | 5ml | 10ml | 30ml * CONUS Shipping: $8 Flat (<$60) | FREE ($60+) * Optional Shipping Insurance: $1 per $100 Insured Value * Payment: Venmo / PayPal F&F / CashApp (No Notes — Single Emoji Only) * Custom DNA Blends Available * Order Minimum: $15 (Subtotal Before Shipping)

# [PROOF](https://imgchest.com/p/ej7mqgn6byd) & [SPREADSHEET](https://docs.google.com/spreadsheets/d/17F3R9Le0PhQdogmuaTyol_I7qQuw5h1mdZrjpVSsKu8/edit?usp=sharing)

# HOW TO ORDER

* Comment on this thread. * Send Chat/PM with desired items and sizes. * Receive total, pay, and receive tracking once shipped.

Thank you all for looking! 🙏

# Decant List

|Brand|Fragrance Name|2ml|3ml|5ml|10ml|30ml| |:-|:-|:-|:-|:-|:-|:-| |Afnan|9PM Night Out|$2|$3|$5|$9|$24| |Afnan|Lynked Freedom|$2|$3|$5|$9|$24| |Afnan|Supremacy Collectors Edition|$2|$3|$5|$9|$24| |Afnan|Turathi (Blue)|$2|$3|$5|$9|$24| |Arabiyat Prestige|Marwa|$2|$3|$5|$9|$24| |Arabiyat Prestige|Marwa Extrait|$2|$3|$5|$9|$24| |Altralia|Absolute Ice|$2|$3|$5|$9|$24| |Bujairami|Hectic|$2|$3|$5|$9|$24| |Bujairami|Kingsman|$2|$3|$5|$9|$24| |Bujairami|Next Level|$2|$3|$5|$9|$24| |Bujairami|Power|$2|$3|$5|$9|$24| |Bujairami|Psycho|$2|$3|$5|$9|$24| |Bujairami|Say Less|$2|$3|$5|$9|$24| |Bujairami|Too Damn Good|$2|$3|$5|$9|$24| |Burberry|Touch For Men EDT|$2|$3|$5|$9|$24| |BVLGARI|Le Gemme - Tygar|$12|$16|$24|$40|$116| |Byredo|Bal d'afrique Absolu|$13|$17|$25|$42|$124| |Creed|Virgin Island Water|$7|$9|$14|$26|$72| |Dior|Sauvage Elixir|$6|$8|$13|$24|$68| |Ex Nihilo|Speed Legends|$11|$13|$19|$37|$104| |Fragrance Du Bois|Lucius|$9|$11|$16|$29|$81| |French Avenue|Aromatix Frostbite|$2|$3|$5|$9|$24| |French Avenue|Liquid Brun|$2|$3|$5|$9|$24| |Giorgio Armani|Stronger With You Intensely|$4|$5|$7|$12|$32| |Goldfield & Banks|Ingenious Ginger|$5|$7|$11|$19|$54| |Gulf Orchid|Mango Ice|$2|$3|$5|$9|$24| |Hugo Boss|Bottled Elixir|$4|$5|$7|$12|$32| |Hugo Boss|Bottled Triumph Elixir|$4|$5|$7|$12|$32| |Kajal|III|$6|$8|$13|$24|$68| |Khadlaj|Island|$2|$3|$5|$9|$24| |Khadlaj|Karus Gold Absolu|$2|$3|$5|$9|$24| |Khadlaj|Shiyaaka for Men|$2|$3|$5|$9|$24| |Khadlaj|Shiyaaka Sky|$2|$3|$5|$9|$24| |Lattafa|Asad|$2|$3|$5|$9|$24| |Lattafa|Dynasty|$2|$3|$5|$9|$24| |Lattafa|Khamrah Waha|$2|$3|$5|$9|$24| |Lattafa|Maahir Legacy|$2|$3|$5|$9|$24| |Lattafa|Musamam Black Intense|$2|$3|$5|$9|$24| |Louis Vuitton|Imagination|$10|$14|$18|$32|$94| |Luniche|Fustaq L'Ocean|$2|$3|$5|$9|$24| |Luniche|Qaib White Tie|$2|$3|$5|$9|$24| |Maison Alhambra|Jean Lowe Immortal|$2|$3|$5|$9|$24| |Maison Asrar|Belgravia|$2|$3|$5|$9|$24| |Maison Asrar|Majesty|$2|$3|$5|$9|$24| |Maison Asrar|Vanguard|$2|$3|$5|$9|$24| |Maison Margiela|By The Fireplace|$4|$5|$7|$12|$32| |Maison Margiela|Jazz Club|$4|$5|$7|$12|$32| |Mind Games|Blockade|$7|$9|$14|$26|$72| |Montagne|Elysian Fraiche|$4|$5|$7|$12|x| |Montagne|Harmony|$4|$5|$7|$12|x| |Montagne|Imaginary|$4|$5|$7|$12|x| |Montblanc|Legend EDP|$2|$3|$5|$9|$24| |Mykonos|Constantine|$3|$4|$6|$10|$28| |Mykonos|Dreamscape|$3|$4|$6|$10|$28| |Mykonos|Glitch|$3|$4|$6|$10|$28| |Mykonos|Imperium|$3|$4|$6|$10|$28| |Mykonos|Inception|$3|$4|$6|$10|$28| |Mykonos|Inferno|$3|$4|$6|$10|$28| |Mykonos|Luminos|$3|$4|$6|$10|$28| |Mykonos|Marbella|$3|$4|$6|$10|$28| |Mykonos|Nautilus|$3|$4|$6|$10|$28| |Mykonos|Slow Living|$3|$4|$6|$10|$28| |Mykonos|Untamed|$3|$4|$6|$10|$28| |Nusuk|Sama|$2|$3|$5|$9|$24| |Parfums de Marly|Greenley|$6|$8|$13|$24|$68| |Parfums de Marly|Layton|$6|$8|$13|$24|$68| |Paris Corner|Moscow Mule|$2|$3|$5|$9|$24| |Pernoire|Anelo|$19|$24|$33|$64|x| |Pernoire|Yuma|$19|$24|$33|$64|x| |Prada|L'Homme EDT|$4|$5|$7|$12|$32| |Prada|Paradigme EDP|$4|$5|$7|$12|$32| |Rasasi|Hawas Black|$2|$3|$5|$9|$24| |Rasasi|Hawas Fire|$2|$3|$5|$9|$24| |Rasasi|Hawas For Him|$2|$3|$5|$9|$24| |Rasasi|Hawas Highness|$2|$3|$5|$9|$24| |Rasasi|Hawas Ice|$2|$3|$5|$9|$24| |Rasasi|Hawas Nautilus|$2|$3|$5|$9|$24| |Rasasi|Hawas Sapphire|$2|$3|$5|$9|$24| |Rasasi|Hawas Thunder|$2|$3|$5|$9|$24| |Rayhaan|Aquatica|$2|$3|$5|$9|$24| |Rayhaan|Azul|$2|$3|$5|$9|$24| |Rayhaan|Cedrus Blanc|$2|$3|$5|$9|$24| |Rayhaan|Corium|$2|$3|$5|$9|$24| |Rayhaan|Jungle Vibe|$2|$3|$5|$9|$24| |Rayhaan|Nava Sol|$2|$3|$5|$9|$24| |Rayhaan|Terra|$2|$3|$5|$9|$24| |Riiffs|Freeze|$2|$3|$5|$9|$24| |Sospiro|Erba Pura Magica|$6|$8|$13|$24|$68| |Sospiro|Il Padrino|$6|$8|$13|$24|$68| |Sospiro|Vibrato (France Batch)|$6|$8|$13|$24|$68| |Sospiro|Vibrato (Italy Batch)|$7|$9|$14|$26|$72| |Stephane Humbert Lucas|God of Fire|$12|$16|$22|$38|x| |Velixir|Asteria|$2|$3|$5|$9|$24| |Velixir|Icarus|$2|$3|$5|$9|$24| |Velixir|Morpheus|$2|$3|$5|$9|$24| |Velixir|Poseidon|$2|$3|$5|$9|$24| |Velixir|Uranus|$2|$3|$5|$9|$24| |Xerjoff|Accento|$6|$8|$13|$24|$68| |Xerjoff|Erba Gold|$6|$8|$13|$24|x| |Xerjoff|Naxos|$6|$8|$13|$24|$68| |Yves Saint Laurent|Y EDP|$4|$5|$7|$12|$32|

# Decant Discovery Bundles

|Bundle Name|Bundle Includes|2ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Afnan|4 Fragrances|$6|$16|$29| |Bujairami|7 Fragrances|$12|$30|$54| |French Avenue|2 Fragrances|$3|$8|$15| |Gulf Orchid/Maison Asrar|4 Fragrances|$6|$16|$29| |Hugo Boss|2 Fragrances|$7|$12|$20| |Khadlaj|4 Fragrances|$6|$16|$29| |Lattafa/Maison Alhambra|6 Fragrances|$10|$27|$49| |Luniche|2 Fragrances|$3|$8|$15| |Montagne|3 Fragrances|$10|$18|$31| |Mykonos|11 Fragrances|$30|$60|$104| |Mykonos (Sun Forged)|5 Fragrances|$13|$28|$47| |Parfums de Marly|2 Fragrances|$10|$22|$42| |Rasasi|8 Fragrances|$15|$34|$64| |Rayhaan|7 Fragrances|$13|$32|$56| |Sospiro|3 Fragrances|$15|$36|$68| |Velixir|5 Fragrances|$8|$20|$38| |Xerjoff|3 Fragrances|$15|$36|$68|

# Custom Decant DNA

|DNA Tag|Decant Name|2ml|5ml|10ml| |:-|:-|:-|:-|:-| |Kingsman x Mango Ice|Arctic Elixir|$2|$5|$9| |Majesty x Mango Ice|Monarch's Reign|$2|$5|$9| |Marwa x Vanguard|Infused Obsidian|$2|$5|$9| |Liquid Brun x Khamrah Waha x 9PM Night Out|Reserved Nocturne|$2|$5|$9| |Maahir Legacy x Aquatica x Shiyaaka|Verdant Surge|$2|$5|$9| |Greenley x Ingenious Ginger|Fresh & Furious|$5|$12|$22| |Naxos x Vibrato|Elegant Spice|$6|$13|$24| |God of Fire x Tygar|Apex Predator|$12|$23|$39|

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$116.00active
2 days ago$124.00active
2 days ago$72.00active
2 days ago$68.00active
2 days ago$104.00active
2 days ago$81.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$54.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$68.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$94.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$72.00active
2 days ago$12.00active
2 days ago$12.00active
2 days ago$12.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$28.00active
2 days ago$28.00active
2 days ago$28.00active
2 days ago$28.00active
2 days ago$28.00active
2 days ago$28.00active
2 days ago$28.00active
2 days ago$28.00active
2 days ago$28.00active
2 days ago$28.00active
2 days ago$28.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$68.00active
2 days ago$68.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$64.00active
2 days ago$64.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$68.00active
2 days ago$68.00active
2 days ago$68.00active
2 days ago$72.00active
2 days ago$38.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$68.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$68.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$124.00active
2 days ago$132.00active
2 days ago$80.00active
2 days ago$76.00active
2 days ago$112.00active
2 days ago$89.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$40.00active
2 days ago$62.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$40.00active
2 days ago$40.00active
2 days ago$76.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$102.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$40.00active
2 days ago$40.00active
2 days ago$80.00active
2 days ago$20.00active
2 days ago$20.00active
2 days ago$20.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$36.00active
2 days ago$36.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$116.00active
2 days ago$124.00active
2 days ago$72.00active
2 days ago$68.00active
2 days ago$104.00active
2 days ago$81.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$54.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$68.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$94.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$32.00active
2 days ago$72.00active
2 days ago$12.00active
2 days ago$12.00active
2 days ago$12.00active
2 days ago$24.00active
2 days ago$28.00active
2 days ago$28.00active

Asking about Hawas Black 30 ml · $24