Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing1 hour ago
21% above market · 4 comps
$7.20/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$278median ask · 3 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Byredo Bal d'Afrique Absolu over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing1 hour ago
21% above market · 4 comps
$7.20/ml
Plus $7.00 shipping
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing8 hours ago
17% above market · 1 comp
$4.97/ml
Plus $6.00 shipping
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing11 hours ago
4% above market · 6 comps
$5.10/ml
Plus $7.00 shipping
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing15 hours ago
3% under market · 6 comps
$4.80/ml
Shipping included
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing1 day ago
Near market · 4 comps
$6.10/ml
Plus $7.50 shipping
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$7.50/ml
Plus $7.00 shipping
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing1 day ago
3% above market · 1 comp
$3.20/ml
Shipping not stated
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing1 day ago
17% under market · 6 comps
$4.10/ml
Plus $6.00 shipping
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing1 day ago
23% under market · 2 comps
$3.33/ml
Shipping not stated
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.05/ml
Plus $7.00 shipping
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing2 days ago
5% under market · 4 comps
$5.60/ml
Shipping not stated
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing2 days ago
Near market · 6 comps
$4.90/ml
Shipping not stated
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing2 days ago
Near market · 6 comps
$5.00/ml
Shipping not stated
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing2 days ago
9% above market · 2 comps
$4.13/ml
Shipping not stated
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing2 days ago
21% above market · 2 comps
$4.50/ml
Plus $6.00 shipping
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing3 days ago
5% under market · 4 comps
$5.80/ml
Shipping not stated
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing3 days ago
15% under market · 1 comp
$4.20/ml
Shipping not stated
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing3 days ago
Near market · 6 comps
$4.90/ml
Plus $6.00 shipping
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing5 days ago
14% above market · 6 comps
$5.60/ml
Plus $7.00 shipping
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing5 days ago
Near market · 4 comps
$6.10/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/jlpazz | 5 ml | decant | $36.00 $7.20/ml Plus $7.00 shipping | 21% above market · 4 comps | 1 hour ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/jravitz | 50 ml | full bottle used | $246.00 $4.97/ml Plus $6.00 shipping | 17% above market · 1 comp | 8 hours ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $51.00 $5.10/ml Plus $7.00 shipping | 4% above market · 6 comps | 11 hours ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $48.00 $4.80/ml Shipping included | 3% under market · 6 comps | 15 hours ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/youme211 | 5 ml | decant | $30.50 $6.10/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 4 comps | 1 day ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/jhc1106 | 2 ml | sample | $15.00 $7.50/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/Ok-Procedure-1116 | 100 ml | full bottle sealed | $320.00 $3.20/ml Shipping not stated | 3% above market · 1 comp | 1 day ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/Ok-Procedure-1116 | 10 ml | decant | $41.00 $4.10/ml Plus $6.00 shipping | 17% under market · 6 comps | 1 day ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/Ok-Procedure-1116 | 30 ml | decant | $100.00 $3.33/ml Shipping not stated | 23% under market · 2 comps | 1 day ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $81.00 $4.05/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $28.00 $5.60/ml Shipping not stated | 5% under market · 4 comps | 2 days ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $49.00 $4.90/ml Shipping not stated | Near market · 6 comps | 2 days ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $50.00 $5.00/ml Shipping not stated | Near market · 6 comps | 2 days ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/Imbadwithmoney_____ | 30 ml | decant | $124.00 $4.13/ml Shipping not stated | 9% above market · 2 comps | 2 days ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $135.00 $4.50/ml Plus $6.00 shipping | 21% above market · 2 comps | 2 days ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/jlpazz | 5 ml | decant | $29.00 $5.80/ml Shipping not stated | 5% under market · 4 comps | 3 days ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/Fickle_Question_6417 | 50 ml | full bottle used | $210.00 $4.20/ml Shipping not stated | 15% under market · 1 comp | 3 days ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/fragdelta | 10 ml | decant | $49.00 $4.90/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 6 comps | 3 days ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $56.00 $5.60/ml Plus $7.00 shipping | 14% above market · 6 comps | 5 days ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/youme211 | 5 ml | decant | $30.50 $6.10/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 4 comps | 5 days ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing4 days ago
3% under market · 1 comp
$3.13/ml
Shipping included
Byredo Bal d'Afrique Absolu
View listing5 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/dize_raw | 100 ml | full bottle used | $310.00 $3.13/ml Shipping included | 3% under market · 1 comp | 4 days ago |
Byredo Bal d'Afrique Absolu | u/SHHAD0W_ | 50 ml | partial bottle used | $180.00 Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |