Montblanc Legend EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.20/ml
Plus $10.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$33median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Montblanc Legend EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Montblanc Legend EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.20/ml
Plus $10.00 shipping
Montblanc Legend EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$0.80/ml
Shipping not stated
Montblanc Legend EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$0.66/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Montblanc Legend EDP | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $16.00 $3.20/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Montblanc Legend EDP | u/Imbadwithmoney_____ | 30 ml | decant | $24.00 $0.80/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Montblanc Legend EDP | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $33.00 $0.66/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |