Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 days ago by u/jhc1106 · 4 comments

OEM Samples (Amouage,Balenciaga,MfKs,Celine, LVs etc.)

Listing photos

16 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

DecisionAmouage · Sample · 2 ml$17.00$8.50/mlNear market
Full

Amouage

Decision

sample2 mlnew open box

$17.00

$8.50/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
Interlude ManAmouage · Sample · 2 ml$17.00$8.50/mlNear market
Full
sample2 mlnew open box

$17.00

$8.50/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
OutlandsAmouage · Sample · 2 ml$19.00$9.50/mlNear market
Full

Amouage

Outlands

sample2 mlnew open box

$19.00

$9.50/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
RemainAmouage · Sample · 2 ml$17.00$8.50/mlNear market
Full

Amouage

Remain

sample2 mlnew open box

$17.00

$8.50/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
Reflection ManAmouage · Sample · 2 ml$17.00$8.50/ml17% under market
Full
sample2 mlnew open box

$17.00

$8.50/ml

17% under market · 2 comps · low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
No CommentBalenciaga · Sample · 2 ml$12.00$6.00/mlNear market
Full

Balenciaga

No Comment

sample2 mlnew open box

$12.00

$6.00/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
Black TieCeline · Sample · 2 ml · 85%$13.00$7.65/mlNear market
~2 ml left

Celine

Black Tie

sample2 mlused

$13.00

$7.65/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
ImaginationLouis Vuitton · Sample · 2 ml$14.00$7.00/ml40% above market
Full

Louis Vuitton

Imagination

sample2 mlnew open box

$14.00

$7.00/ml

40% above market · 5 comps · medium confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
L'ImmensiteLouis Vuitton · Sample · 2 ml$14.00$7.00/mlNear market
Full

Louis Vuitton

L'Immensite

sample2 mlnew open box

$14.00

$7.00/ml

Near market · 4 comps · medium confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
Amyris Homme ExtraitMaison Francis Kurkdjian · Sample · 2 ml$13.00$6.50/mlNear market
Full

Maison Francis Kurkdjian

Amyris Homme Extrait

sample2 mlnew open box

$13.00

$6.50/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
Baccarat Rouge 540 EDPMaison Francis Kurkdjian · Sample · 2 ml$13.00$6.50/mlNear market
Full

Maison Francis Kurkdjian

Baccarat Rouge 540 EDP

sample2 mlnew open box

$13.00

$6.50/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
Grand SoirMaison Francis Kurkdjian · Sample · 2 ml$13.00$6.50/mlNear market
Full

Maison Francis Kurkdjian

Grand Soir

sample2 mlnew open box

$13.00

$6.50/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
Oud Satin Mood EDPMaison Francis Kurkdjian · Sample · 2 ml$13.00$6.50/mlNear market
Full

Maison Francis Kurkdjian

Oud Satin Mood EDP

sample2 mlnew open box

$13.00

$6.50/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
Oud Satin Mood ExtraitMaison Francis Kurkdjian · Sample · 2 ml$14.00$7.00/mlNear market
Full

Maison Francis Kurkdjian

Oud Satin Mood Extrait

sample2 mlnew open box

$14.00

$7.00/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
Oud Velvet Mood ExtraitMaison Francis Kurkdjian · Sample · 2 ml$14.00$7.00/mlNear market
Full

Maison Francis Kurkdjian

Oud Velvet Mood Extrait

sample2 mlnew open box

$14.00

$7.00/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
Oud Alezan EDPHermes · Sample · 2 ml$15.00$7.50/mlNear market
Full
sample2 mlnew open box

$15.00

$7.50/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this sample

Compared per remaining ml with other samples

Report a parsing error
Read the original postShow

**Shipping CONUS only**

[https://imgur.com/a/szKQwyD](https://imgur.com/a/szKQwyD)

Up for a sale is a bunch of OEM samples. All are unsprayed unless otherwise stated.

Only shipping out on purchases of **$20** or more. Add **$7** for shipping on any purchase. **10% off any purchase over $50**

|House|Fragrance|Size|Price| |:-|:-|:-|:-| ||||| ||||| |Amouage|Decision|2 mL|$10| |Amouage|Interlude Man|2 mL|$10| |Amouage|Outlands|2 mL|$12| |Amouage|Remain|2 mL|$10| |Amouage|Reflection Man|2 mL|$10| |Balenciaga|No Comment|2 mL|$5| |Celine|Black Tie (Test Sprayed)|1.7/2 mL|$6| |Louis Vuitton|Imagination|2 mL|$7| |Louis Vuitton|L immensite|2 mL|$7| |Maison Francis Kurkdjian|Amyris Homme|2 mL|$6| |Maison Francis Kurkdjian|Baccarat Rouge EDP|2 mL|$6| |Maison Francis Kurkdjian|Grand Soir EDP|2 mL|$6| |Maison Francis Kurkdjian|Oud Satin Mood EDP|2 mL|$6| |Maison Francis Kurkdjian|Oud Satin Mood extrait|2 mL|$7| |Maison Francis Kurkdjian|Oud Velvet Mood extrait|2 mL|$7| |Hermes (Hermessence)|Oud Alezan|2 mL|$8|

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$17.00active
4 days ago$17.00active
4 days ago$19.00active
4 days ago$17.00active
4 days ago$17.00active
4 days ago$12.00active
4 days ago$13.00active
4 days ago$14.00active
4 days ago$14.00active
4 days ago$13.00active
4 days ago$13.00active
4 days ago$13.00active
4 days ago$13.00active
4 days ago$14.00active
4 days ago$14.00active
4 days ago$15.00active

Asking about Imagination 2 ml · $14