Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood Extrait
View listing3 hours ago
Not enough comps yet
$5.45/ml
Shipping included
6 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 3 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$300median ask · 3 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood Extrait over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood Extrait
View listing3 hours ago
Not enough comps yet
$5.45/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood Extrait
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$7.00/ml
Plus $7.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood Extrait
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$7.00/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood Extrait
View listing3 days ago
5% under market · 1 comp
$4.29/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood Extrait
View listing3 days ago
5% above market · 1 comp
$4.50/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood Extrait
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
$7.00/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood Extrait | u/moziis | 11 ml | full bottle used | $60.00 $5.45/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood Extrait | u/jhc1106 | 2 ml | sample | $14.00 $7.00/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood Extrait | u/jlpazz | 5 ml | decant | $35.00 $7.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood Extrait | u/Burrzky | 70 ml | full bottle used | $300.00 $4.29/ml Shipping included | 5% under market · 1 comp | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood Extrait | u/Burrzky | 70 ml | full bottle used | $315.00 $4.50/ml Shipping included | 5% above market · 1 comp | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Oud Velvet Mood Extrait | u/jhc1106 | 2 ml | sample new open box | $14.00 $7.00/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 4 days ago |