Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait
View listing5 hours ago
4% under market · 1 comp
$3.96/ml
Plus $6.00 shipping
10 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 5 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$170median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait
View listing5 hours ago
4% under market · 1 comp
$3.96/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait
View listing9 hours ago
25% under market · 3 comps
$4.60/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait
View listing1 day ago
33% above market · 3 comps
$6.10/ml
Plus $7.50 shipping
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$6.50/ml
Plus $7.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait
View listing2 days ago
41% under market · 3 comps
$3.60/ml
Shipping not stated
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$7.50/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.43/ml
Shipping included
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait
View listing3 days ago
5% above market · 1 comp
$4.14/ml
Plus $6.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
$6.50/ml
Plus $7.00 shipping
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait
View listing5 days ago
33% above market · 3 comps
$6.10/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait | u/jravitz | 70 ml | partial bottle used | $111.00 $3.96/ml Plus $6.00 shipping | 4% under market · 1 comp | 5 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait | u/Material-Rain-2268 | 5 ml | decant | $23.00 $4.60/ml Shipping not stated | 25% under market · 3 comps | 9 hours ago |
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait | u/youme211 | 5 ml | decant | $30.50 $6.10/ml Plus $7.50 shipping | 33% above market · 3 comps | 1 day ago |
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait | u/jhc1106 | 2 ml | sample | $13.00 $6.50/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait | u/Illustrious_Theory13 | 5 ml | decant | $18.00 $3.60/ml Shipping not stated | 41% under market · 3 comps | 2 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait | u/Important_Debate_255 | 10 ml | decant | $75.00 $7.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait | u/Burrzky | 70 ml | full bottle used | $170.00 $2.43/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait | u/jravitz | 70 ml | partial bottle used | $116.00 $4.14/ml Plus $6.00 shipping | 5% above market · 1 comp | 3 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait | u/jhc1106 | 2 ml | sample new open box | $13.00 $6.50/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 4 days ago |
Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme Extrait | u/youme211 | 5 ml | decant | $30.50 $6.10/ml Plus $7.50 shipping | 33% above market · 3 comps | 5 days ago |