Hermes Oud Alezan EDP
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$7.50/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Hermes Oud Alezan EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Hermes Oud Alezan EDP
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$7.50/ml
Plus $7.00 shipping
Hermes Oud Alezan EDP
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$3.90/ml
Plus $6.00 shipping
Hermes Oud Alezan EDP
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$7.50/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Hermes Oud Alezan EDP | u/jhc1106 | 2 ml | sample | $15.00 $7.50/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Hermes Oud Alezan EDP | u/fragdelta | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Hermes Oud Alezan EDP | u/jhc1106 | 2 ml | sample new open box | $15.00 $7.50/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |