Amouage Interlude Man
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$8.50/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Amouage Interlude Man over the last 90 days.
MSRP comes from the brand's own US store or a US authorized retailer, for this exact bottle size. Street price is what discounters charge. Marketplaces, testers, sets, other sizes, and non-US stores are excluded.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Amouage Interlude Man
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$8.50/ml
Plus $7.00 shipping
Amouage Interlude Man
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$5.00/ml
Plus $10.00 shipping
Amouage Interlude Man
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$4.50/ml
Shipping not stated
Amouage Interlude Man
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
$8.50/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Amouage Interlude Man | u/jhc1106 | 2 ml | sample | $17.00 $8.50/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Amouage Interlude Man | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Amouage Interlude Man | u/aRosySpell | 2 ml | decant | $9.00 $4.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Amouage Interlude Man | u/jhc1106 | 2 ml | sample new open box | $17.00 $8.50/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 4 days ago |
Amouage Interlude Man
View listing3 days ago
47% under retail
$2.11/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Amouage Interlude Man | u/maddskye | 100 ml | partial bottle used | $200.00 $2.11/ml Shipping included | 47% under retail | 3 days ago |