Celine Black Tie
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$7.65/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$55median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Celine Black Tie over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Celine Black Tie
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$7.65/ml
Plus $7.00 shipping
Celine Black Tie
View listing2 days ago
15% under market · 1 comp
$3.90/ml
Shipping not stated
Celine Black Tie
View listing2 days ago
22% above market · 1 comp
$4.75/ml
Shipping not stated
Celine Black Tie
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Celine Black Tie
View listing4 days ago
Near market · 1 comp
$7.65/ml
Plus $7.00 shipping
Celine Black Tie
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$5.40/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Celine Black Tie | u/jhc1106 | 2 ml | sample used | $13.00 $7.65/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Celine Black Tie | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Shipping not stated | 15% under market · 1 comp | 2 days ago |
Celine Black Tie | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $47.50 $4.75/ml Shipping not stated | 22% above market · 1 comp | 2 days ago |
Celine Black Tie | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $105.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Celine Black Tie | u/jhc1106 | 2 ml | sample used | $13.00 $7.65/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 4 days ago |
Celine Black Tie | u/Dependent_Pass2801 | 5 ml | decant | $27.00 $5.40/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Celine Black Tie
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$3.67/ml
Plus $7.00 shipping
Celine Black Tie
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$5.40/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Celine Black Tie | u/__aidan95__ | 15 ml | full bottle used | $55.00 $3.67/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Celine Black Tie | u/Dependent_Pass2801 | 5 ml | decant | $27.00 $5.40/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |