$17.00
$8.50/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
$17.00
$8.50/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
$17.00
$8.50/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
$19.00
$9.50/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
$17.00
$8.50/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
$17.00
$8.50/ml
17% under market · 2 comps · low confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
$12.00
$6.00/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
$13.00
$7.65/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
$14.00
$7.00/ml
40% above market · 5 comps · medium confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
$14.00
$7.00/ml
Near market · 4 comps · medium confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
Maison Francis Kurkdjian
“|Maison Francis Kurkdjian|Amyris Homme|2 mL|$6|”
$13.00
$6.50/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
Maison Francis Kurkdjian
“|Maison Francis Kurkdjian|Baccarat Rouge EDP|2 mL|$6|”
$13.00
$6.50/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
Maison Francis Kurkdjian
“|Maison Francis Kurkdjian|Grand Soir EDP|2 mL|$6|”
$13.00
$6.50/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
Maison Francis Kurkdjian
“|Maison Francis Kurkdjian|Oud Satin Mood EDP|2 mL|$6|”
$13.00
$6.50/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
Maison Francis Kurkdjian
“|Maison Francis Kurkdjian|Oud Satin Mood extrait|2 mL|$7|”
$14.00
$7.00/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
Maison Francis Kurkdjian
“|Maison Francis Kurkdjian|Oud Velvet Mood extrait|2 mL|$7|”
$14.00
$7.00/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
$15.00
$7.50/ml
Near market · 1 comp · low confidence
Message about this sampleCompared per remaining ml with other samples
**Shipping CONUS only**
[https://imgur.com/a/szKQwyD](https://imgur.com/a/szKQwyD)
Up for a sale is a bunch of OEM samples. All are unsprayed unless otherwise stated.
Only shipping out on purchases of **$20** or more. Add **$7** for shipping on any purchase. **10% off any purchase over $50**
|House|Fragrance|Size|Price| |:-|:-|:-|:-| ||||| ||||| |Amouage|Decision|2 mL|$10| |Amouage|Interlude Man|2 mL|$10| |Amouage|Outlands|2 mL|$12| |Amouage|Remain|2 mL|$10| |Amouage|Reflection Man|2 mL|$10| |Balenciaga|No Comment|2 mL|$5| |Celine|Black Tie (Test Sprayed)|1.7/2 mL|$6| |Louis Vuitton|Imagination|2 mL|$7| |Louis Vuitton|L immensite|2 mL|$7| |Maison Francis Kurkdjian|Amyris Homme|2 mL|$6| |Maison Francis Kurkdjian|Baccarat Rouge EDP|2 mL|$6| |Maison Francis Kurkdjian|Grand Soir EDP|2 mL|$6| |Maison Francis Kurkdjian|Oud Satin Mood EDP|2 mL|$6| |Maison Francis Kurkdjian|Oud Satin Mood extrait|2 mL|$7| |Maison Francis Kurkdjian|Oud Velvet Mood extrait|2 mL|$7| |Hermes (Hermessence)|Oud Alezan|2 mL|$8|
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about No Comment 2 ml · $12