Louis Vuitton Ombre Nomade
View listing17 hours ago
22% under market · 1 comp
$3.60/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$423median ask · 1 ask · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Louis Vuitton Ombre Nomade over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Louis Vuitton Ombre Nomade
View listing17 hours ago
22% under market · 1 comp
$3.60/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Ombre Nomade
View listing2 days ago
Near market · 2 comps
$5.40/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton Ombre Nomade
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$5.00/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Ombre Nomade
View listing2 days ago
3% above market · 2 comps
$5.40/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Ombre Nomade
View listing3 days ago
28% above market · 1 comp
$4.60/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Ombre Nomade
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$2.63/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Ombre Nomade
View listing5 days ago
Not enough comps yet
Plus $5.00 shipping
Louis Vuitton Ombre Nomade
View listing6 days ago
Near market · 2 comps
$5.40/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Ombre Nomade | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Shipping not stated | 22% under market · 1 comp | 17 hours ago |
Louis Vuitton Ombre Nomade | u/youme211 | 5 ml | decant | $27.00 $5.40/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 2 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Ombre Nomade | u/SovietStrength | 2 ml | sample used | $5.00 $5.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Louis Vuitton Ombre Nomade | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $27.00 $5.40/ml Shipping not stated | 3% above market · 2 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Ombre Nomade | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $46.00 $4.60/ml Shipping not stated | 28% above market · 1 comp | 3 days ago |
Louis Vuitton Ombre Nomade | u/sarbin0w2 | 200 ml | full bottle | $525.00 $2.63/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Louis Vuitton Ombre Nomade | u/reevoalex | — | decant used | $9.00 Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |
Louis Vuitton Ombre Nomade | u/youme211 | 5 ml | decant | $27.00 $5.40/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 2 comps | 6 days ago |
Louis Vuitton Ombre Nomade
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$3.20/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Ombre Nomade | u/ResponsibleCancel322 | 100 ml | full bottle used | $320.00 $3.20/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |