Louis Vuitton Attrape Rêves
View listing11 min ago
17% under market · 6 comps
$3.10/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$130median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Louis Vuitton Attrape Rêves over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Louis Vuitton Attrape Rêves
View listing11 min ago
17% under market · 6 comps
$3.10/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Attrape Rêves
View listing1 hour ago
Not enough comps yet
Shipping not stated
Louis Vuitton Attrape Rêves
View listing4 hours ago
Near market · 1 comp
$2.60/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Attrape Rêves
View listing22 hours ago
25% under market · 6 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Attrape Rêves
View listing1 day ago
9% under market · 6 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Attrape Rêves
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$5.20/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton Attrape Rêves
View listing2 days ago
4% above market · 6 comps
$3.70/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Attrape Rêves
View listing2 days ago
46% above market · 6 comps
$5.20/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Attrape Rêves
View listing3 days ago
6% above market · 6 comps
$3.75/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Attrape Rêves
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Attrape Rêves
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$2.60/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Attrape Rêves
View listing5 days ago
46% above market · 6 comps
$5.20/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Attrape Rêves
View listing6 days ago
Near market · 1 comp
$5.20/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Attrape Rêves | u/Beejguch | 10 ml | decant | $31.00 $3.10/ml Shipping not stated | 17% under market · 6 comps | 11 min ago |
Louis Vuitton Attrape Rêves | u/Cjnoonanson | 30 ml | partial bottle | $78.00 Shipping not stated | Not enough comps yet | 1 hour ago |
Louis Vuitton Attrape Rêves | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $130.00 $2.60/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 4 hours ago |
Louis Vuitton Attrape Rêves | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 25% under market · 6 comps | 22 hours ago |
Louis Vuitton Attrape Rêves | u/Material-Rain-2268 | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | 9% under market · 6 comps | 1 day ago |
Louis Vuitton Attrape Rêves | u/youme211 | 5 ml | decant | $26.00 $5.20/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Louis Vuitton Attrape Rêves | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | 4% above market · 6 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Attrape Rêves | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $52.00 $5.20/ml Shipping not stated | 46% above market · 6 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Attrape Rêves | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $37.50 $3.75/ml Shipping not stated | 6% above market · 6 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Attrape Rêves | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $105.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Louis Vuitton Attrape Rêves | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $130.00 $2.60/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Louis Vuitton Attrape Rêves | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $52.00 $5.20/ml Shipping not stated | 46% above market · 6 comps | 5 days ago |
Louis Vuitton Attrape Rêves | u/youme211 | 5 ml | decant | $26.00 $5.20/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 6 days ago |