Louis Vuitton Lovers
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.83/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$280median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Louis Vuitton Lovers over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Louis Vuitton Lovers
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$2.83/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Lovers
View listing2 days ago
Unusually low — verify before paying
$4.00/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Lovers
View listing2 days ago
13% under market · 1 comp
$3.70/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Lovers
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$4.38/ml
Shipping included
Louis Vuitton Lovers
View listing3 days ago
19% above market · 1 comp
$4.40/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Lovers
View listing4 days ago
125% above market · 1 comp
$9.00/ml
Plus $8.00 shipping
Louis Vuitton Lovers
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$2.43/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Lovers | u/Twitch_Emikk | 30 ml | decant | $85.00 $2.83/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 1 day ago |
Louis Vuitton Lovers | u/SovietStrength | 2 ml | sample | $8.00 $4.00/ml Shipping not stated | Unusually low — verify before paying | 2 days ago |
Louis Vuitton Lovers | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | 13% under market · 1 comp | 2 days ago |
Louis Vuitton Lovers | u/wwwDJTUNEZnet | 8 ml | decant | $35.00 $4.38/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Louis Vuitton Lovers | u/fragdelta | 10 ml | decant | $44.00 $4.40/ml Plus $6.00 shipping | 19% above market · 1 comp | 3 days ago |
Louis Vuitton Lovers | u/Advantageous01 | 2 ml | sample | $18.00 $9.00/ml Plus $8.00 shipping | 125% above market · 1 comp | 4 days ago |
Louis Vuitton Lovers | u/vef3oh | 50 ml | partial bottle used | $85.00 $2.43/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |
Louis Vuitton Lovers
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Louis Vuitton Lovers
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.80/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Lovers | u/United_Mango2687 | 100 ml | partial bottle used | $75.00 Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Louis Vuitton Lovers | u/Calm-Durian-6553 | 100 ml | full bottle | $280.00 $2.80/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |