Louis Vuitton Fleur Du Desert
View listing16 hours ago
11% under market · 2 comps
$3.60/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$335median ask · 1 ask · 2 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Louis Vuitton Fleur Du Desert over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Louis Vuitton Fleur Du Desert
View listing16 hours ago
11% under market · 2 comps
$3.60/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Fleur Du Desert
View listing20 hours ago
18% above market · 2 comps
$3.84/ml
Shipping included
Louis Vuitton Fleur Du Desert
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$5.50/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton Fleur Du Desert
View listing2 days ago
4% above market · 2 comps
$3.90/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Fleur Du Desert
View listing4 days ago
11% above market · 2 comps
$4.15/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Fleur Du Desert
View listing6 days ago
Near market · 1 comp
$5.50/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Fleur Du Desert | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $36.00 $3.60/ml Shipping not stated | 11% under market · 2 comps | 16 hours ago |
Louis Vuitton Fleur Du Desert | u/kid22cudi | 100 ml | full bottle used | $380.00 $3.84/ml Shipping included | 18% above market · 2 comps | 20 hours ago |
Louis Vuitton Fleur Du Desert | u/youme211 | 5 ml | decant | $27.50 $5.50/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Louis Vuitton Fleur Du Desert | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $39.00 $3.90/ml Shipping not stated | 4% above market · 2 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Fleur Du Desert | u/fragdelta | 10 ml | decant | $41.50 $4.15/ml Plus $6.00 shipping | 11% above market · 2 comps | 4 days ago |
Louis Vuitton Fleur Du Desert | u/youme211 | 5 ml | decant | $27.50 $5.50/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 6 days ago |
Louis Vuitton Fleur Du Desert
View listing2 days ago
Near market · 2 comps
$3.42/ml
Shipping included
Louis Vuitton Fleur Du Desert
View listing5 days ago
13% under market · 2 comps
$3.20/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Fleur Du Desert | u/clandro | 100 ml | full bottle used | $335.00 $3.42/ml Shipping included | Near market · 2 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Fleur Du Desert | u/StelterT | 100 ml | full bottle used | $310.00 $3.20/ml Shipping included | 13% under market · 2 comps | 5 days ago |