Louis Vuitton Elves
View listing10 hours ago
20% under market · 1 comp
$2.80/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$130median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Louis Vuitton Elves over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Louis Vuitton Elves
View listing10 hours ago
20% under market · 1 comp
$2.80/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Elves
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$5.00/ml
Plus $7.50 shipping
Louis Vuitton Elves
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.50/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Elves
View listing3 days ago
25% above market · 1 comp
$3.50/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Elves
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$2.60/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Elves
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$5.00/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Elves | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 20% under market · 1 comp | 10 hours ago |
Louis Vuitton Elves | u/youme211 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Louis Vuitton Elves | u/Friendly-Help-3701 | 2 ml | sample | $5.00 $2.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Louis Vuitton Elves | u/fragdelta | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Plus $6.00 shipping | 25% above market · 1 comp | 3 days ago |
Louis Vuitton Elves | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $130.00 $2.60/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |
Louis Vuitton Elves | u/youme211 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |