Louis Vuitton Ambre Levant
View listing2 days ago
11% above market · 4 comps
$5.20/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Louis Vuitton Ambre Levant over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Louis Vuitton Ambre Levant
View listing2 days ago
11% above market · 4 comps
$5.20/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Ambre Levant
View listing2 days ago
8% under market · 4 comps
$4.60/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Ambre Levant
View listing3 days ago
12% under market · 4 comps
$4.40/ml
Plus $6.00 shipping
Louis Vuitton Ambre Levant
View listing3 days ago
Near market · 4 comps
$4.80/ml
Shipping not stated
Louis Vuitton Ambre Levant
View listing5 days ago
11% above market · 4 comps
$5.20/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Louis Vuitton Ambre Levant | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $52.00 $5.20/ml Shipping not stated | 11% above market · 4 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Ambre Levant | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $46.00 $4.60/ml Shipping not stated | 8% under market · 4 comps | 2 days ago |
Louis Vuitton Ambre Levant | u/fragdelta | 10 ml | decant | $44.00 $4.40/ml Plus $6.00 shipping | 12% under market · 4 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Ambre Levant | u/FragranceTX | 10 ml | decant | $48.00 $4.80/ml Shipping not stated | Near market · 4 comps | 3 days ago |
Louis Vuitton Ambre Levant | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $52.00 $5.20/ml Shipping not stated | 11% above market · 4 comps | 5 days ago |