Initio Psychedelic Love
View listing3 hours ago
15% above market · 2 comps
$5.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$170median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Initio Psychedelic Love over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Initio Psychedelic Love
View listing3 hours ago
15% above market · 2 comps
$5.50/ml
Shipping not stated
Initio Psychedelic Love
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.91/ml
Shipping not stated
Initio Psychedelic Love
View listing2 days ago
25% under market · 2 comps
$4.10/ml
Shipping not stated
Initio Psychedelic Love
View listing3 days ago
15% above market · 2 comps
$5.50/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Initio Psychedelic Love | u/jlpazz | 10 ml | decant | $55.00 $5.50/ml Shipping not stated | 15% above market · 2 comps | 3 hours ago |
Initio Psychedelic Love | u/3ClassiC | 90 ml | full bottle | $170.00 $1.91/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 1 day ago |
Initio Psychedelic Love | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $41.00 $4.10/ml Shipping not stated | 25% under market · 2 comps | 2 days ago |
Initio Psychedelic Love | u/jlpazz | 10 ml | decant | $55.00 $5.50/ml Shipping not stated | 15% above market · 2 comps | 3 days ago |