Initio Atomic Rose
View listing6 hours ago
4% above market · 2 comps
$2.07/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$186median ask · 2 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Initio Atomic Rose over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Initio Atomic Rose
View listing6 hours ago
4% above market · 2 comps
$2.07/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Atomic Rose
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$9.09/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Atomic Rose
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$6.00/ml
Plus $10.00 shipping
Initio Atomic Rose
View listing2 days ago
37% above market · 1 comp
$4.10/ml
Shipping not stated
Initio Atomic Rose
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.68/ml
Shipping included
Initio Atomic Rose
View listing3 days ago
4% above market · 2 comps
$2.07/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Atomic Rose
View listing4 days ago
27% under market · 1 comp
$3.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Initio Atomic Rose | u/jravitz | 90 ml | full bottle new open box | $186.00 $2.07/ml Plus $6.00 shipping | 4% above market · 2 comps | 6 hours ago |
Initio Atomic Rose | u/palnajar3 | 1.5 ml | sample used | $10.00 $9.09/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Initio Atomic Rose | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $30.00 $6.00/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 1 day ago |
Initio Atomic Rose | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $41.00 $4.10/ml Shipping not stated | 37% above market · 1 comp | 2 days ago |
Initio Atomic Rose | u/cwpotter22 | 100 ml | partial bottle used | $160.00 $1.68/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Initio Atomic Rose | u/jravitz | 90 ml | full bottle new open box | $186.00 $2.07/ml Plus $6.00 shipping | 4% above market · 2 comps | 3 days ago |
Initio Atomic Rose | u/QuadTechy88 | 10 ml | decant | $30.00 $3.00/ml Shipping not stated | 27% under market · 1 comp | 4 days ago |
Initio Atomic Rose
View listing3 days ago
9% under market · 2 comps
$1.93/ml
Shipping included