Initio Narcotic Delight
View listing6 hours ago
8% above market · 4 comps
$4.00/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$185median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Initio Narcotic Delight over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Initio Narcotic Delight
View listing6 hours ago
8% above market · 4 comps
$4.00/ml
Shipping not stated
Initio Narcotic Delight
View listing1 day ago
8% under market · 3 comps
$4.40/ml
Plus $7.50 shipping
Initio Narcotic Delight
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.06/ml
Shipping included
Initio Narcotic Delight
View listing2 days ago
36% above market · 3 comps
$6.00/ml
Plus $10.00 shipping
Initio Narcotic Delight
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.05/ml
Plus $7.00 shipping
Initio Narcotic Delight
View listing2 days ago
12% above market · 3 comps
$4.80/ml
Shipping not stated
Initio Narcotic Delight
View listing2 days ago
15% under market · 4 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Initio Narcotic Delight
View listing2 days ago
11% above market · 4 comps
$4.10/ml
Shipping not stated
Initio Narcotic Delight
View listing3 days ago
8% above market · 4 comps
$4.00/ml
Shipping not stated
Initio Narcotic Delight
View listing5 days ago
15% under market · 4 comps
$3.40/ml
Shipping not stated
Initio Narcotic Delight
View listing5 days ago
8% under market · 3 comps
$4.40/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Initio Narcotic Delight | u/jlpazz | 10 ml | decant | $40.00 $4.00/ml Shipping not stated | 8% above market · 4 comps | 6 hours ago |
Initio Narcotic Delight | u/youme211 | 5 ml | decant | $22.00 $4.40/ml Plus $7.50 shipping | 8% under market · 3 comps | 1 day ago |
Initio Narcotic Delight | u/sarbin0w2 | 90 ml | full bottle | $185.00 $2.06/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |
Initio Narcotic Delight | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $30.00 $6.00/ml Plus $10.00 shipping | 36% above market · 3 comps | 2 days ago |
Initio Narcotic Delight | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $61.00 $3.05/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Initio Narcotic Delight | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $24.00 $4.80/ml Shipping not stated | 12% above market · 3 comps | 2 days ago |
Initio Narcotic Delight | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | 15% under market · 4 comps | 2 days ago |
Initio Narcotic Delight | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $41.00 $4.10/ml Shipping not stated | 11% above market · 4 comps | 2 days ago |
Initio Narcotic Delight | u/jlpazz | 10 ml | decant | $40.00 $4.00/ml Shipping not stated | 8% above market · 4 comps | 3 days ago |
Initio Narcotic Delight | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | 15% under market · 4 comps | 5 days ago |
Initio Narcotic Delight | u/youme211 | 5 ml | decant | $22.00 $4.40/ml Plus $7.50 shipping | 8% under market · 3 comps | 5 days ago |
Initio Narcotic Delight
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.75/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Initio Narcotic Delight | u/NoAnalyst1256 | 90 ml | partial bottle used | $140.00 $1.75/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |