Initio Lift Me Up Extrait
View listing12 hours ago
5% above market · 4 comps
$2.57/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$221median ask · 5 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Initio Lift Me Up Extrait over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Initio Lift Me Up Extrait
View listing12 hours ago
5% above market · 4 comps
$2.57/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Lift Me Up Extrait
View listing12 hours ago
Near market · 4 comps
$2.46/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Lift Me Up Extrait
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$3.40/ml
Shipping not stated
Initio Lift Me Up Extrait
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$5.00/ml
Shipping not stated
Initio Lift Me Up Extrait
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.70/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Lift Me Up Extrait
View listing4 days ago
5% above market · 4 comps
$2.57/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Lift Me Up Extrait
View listing4 days ago
Near market · 4 comps
$2.46/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Lift Me Up Extrait
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$3.40/ml
Shipping not stated
Initio Lift Me Up Extrait
View listing5 days ago
20% under market · 4 comps
$2.01/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Initio Lift Me Up Extrait | u/jravitz | 90 ml | full bottle sealed | $231.00 $2.57/ml Plus $6.00 shipping | 5% above market · 4 comps | 12 hours ago |
Initio Lift Me Up Extrait | u/jravitz | 90 ml | full bottle used | $221.00 $2.46/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 4 comps | 12 hours ago |
Initio Lift Me Up Extrait | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Initio Lift Me Up Extrait | u/Illustrious_Theory13 | 5 ml | decant | $25.00 $5.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Initio Lift Me Up Extrait | u/Important_Debate_255 | 30 ml | decant | $111.00 $3.70/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Initio Lift Me Up Extrait | u/jravitz | 90 ml | full bottle sealed | $231.00 $2.57/ml Plus $6.00 shipping | 5% above market · 4 comps | 4 days ago |
Initio Lift Me Up Extrait | u/jravitz | 90 ml | full bottle used | $221.00 $2.46/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 4 comps | 4 days ago |
Initio Lift Me Up Extrait | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Initio Lift Me Up Extrait | u/musicislife511 | 90 ml | full bottle used | $180.00 $2.01/ml Shipping included | 20% under market · 4 comps | 5 days ago |