Initio Power Self
View listing5 hours ago
Near market · 3 comps
$1.96/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$176median ask · 4 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Initio Power Self over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Initio Power Self
View listing5 hours ago
Near market · 3 comps
$1.96/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Power Self
View listing1 day ago
Near market · 3 comps
$1.94/ml
Shipping included
Initio Power Self
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$3.40/ml
Shipping not stated
Initio Power Self
View listing3 days ago
Near market · 3 comps
$1.96/ml
Plus $6.00 shipping
Initio Power Self
View listing4 days ago
9% under market · 3 comps
$1.78/ml
Shipping included
Initio Power Self
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$3.40/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Initio Power Self | u/jravitz | 90 ml | full bottle used | $176.00 $1.96/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 3 comps | 5 hours ago |
Initio Power Self | u/sarbin0w2 | 90 ml | full bottle | $175.00 $1.94/ml Shipping included | Near market · 3 comps | 1 day ago |
Initio Power Self | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Initio Power Self | u/jravitz | 90 ml | full bottle used | $176.00 $1.96/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 3 comps | 3 days ago |
Initio Power Self | u/gtadude543 | 90 ml | full bottle sealed | $160.00 $1.78/ml Shipping included | 9% under market · 3 comps | 4 days ago |
Initio Power Self | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $34.00 $3.40/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 5 days ago |